Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és alacsony. A...

13 éves vagyok és alacsony. A családomban az anyai ágról mindenki alacsony. Az osztály társaim is cikiznek milyen alacsony vagyok. Hogy tudnék nőni?

Figyelt kérdés
most 154 cm vagyok
2015. jan. 2. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A 154 cm jo.. meg ugyis noni fogsz!! Addig hoedj magasarkut, vagy csinalj a fejed tetejere vmi frizuray, ez nem novea ugyan, de optikailag jo. Hordj duggolegesen csikozott ruhat. Esetleg mond nekik h ti vagytok tul magasak:)
2015. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*hordj **frizurat ***novel
2015. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a hátam közepéig ér a hajam. az úgy jó? :)
2015. jan. 2. 23:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyél sok Cini minist, amiben kalcium van! :)

De most komolyan, ha ezt örökölted már nem nagyon tudsz rajta változtatni. Pár optikai csalás van, pölö magas konty, a rövid haj, vagy a hosszanti csíkos ruha. Itt még tudsz olvasni róla, de ezektől sem leszel sokkal magasabb.

[link]

2015. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hosszú haj még inkább összenyom.És egyenes hajat hordj inkább :)
2015. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Figyelj. Nekem is pont ez volt a gondom 13 évesen. E miatt szorongtam és izgultam nap mint nap, amig rá nem jöttem, hogy felesleges.

1.a magasság ellen nem igazán tudsz tenni semmit.

2.próbáld ki azt, hogy nem veszed számba azokat, akik cikiznek. Ilyen egyszerű. Őket úgy hívják, hogy idióta emberek, akik unalmas életük miatt máséval foglalkoznak. Egyszerűen röhögd őket szembe, legyél te az okosabb, és ne hallgass az ilyen kritikákra. Hidd el, hogy egy idő után rájönnek, hogy feleslegesen fárasztják magukat. (nekem bevált, és sokkal boldogabban és kényelmesebben járok suliba).


Amúgy meg kisebb voltam mint te 13 évesen, (szülők, nagyszülők is), de ahhoz képest szépen megnőttem. Ne ez rontsa el az életed. Van még remény :)

2015. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, milyen hosszú a hajad, ezt el kell fogadni. Szerintem ne foglalkozz ezzel, mert például rengeted olyan fiú van, aki a kicsi lányokat szereti. Örülj neki, hogy nem vagy 13 évesen 180 cm.

14/L (160 cm)

2015. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a kicsi lanyok neha meg kelendobbek. Amugy ha hatad kozepeig er a hajad akkor meg nagyobb kontyot csinalhatsz, ami megjobb. DE legjobb ha egyszerre minden amit én, (az 1. valaszolo) es a tobbi valaszolo irt betartod. Szoval Cimi mini, fuggoleges csikozasu ruha,fejtetején frizura amitol magasabbnal latszol, magassarku, es a hosszu haj telleg osszenyom. Ugyhogy kosd fel a hajad, vagy vagasd le. es egyenesen hordd a hajad :)
2015. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én szeretem az alacsony lányokat:D 16f (181cm)
2015. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D
2015. jan. 5. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!