Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erős, vastag szőrzetű lányok!...

Erős, vastag szőrzetű lányok! Nektek meddig sima a lábatok gyantázás után?

Figyelt kérdés
Rendkívül erős,vastagszálú,dús szőr van a lábamon. Évek óta borotválom,most legyantáztattam kozmetikussal,de egy hét után már meredeznek a szőrszálak.Másnak is ilyen gyorsan visszanő?

2015. jan. 7. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, másnak is, mert a szőrszálak nem egy fázisban nőnek. Szóval nincs olyan, hogy "4 hétig tartó simaság", az csak humbug. A bőrfelszín fölött lévő szőrszálak lettek kitépve, így a bőr alatt lévő "alvó" szálak útnak indultak. Ez a bőrnek ugyanolyan védekező mechanizmusa, mint az, hogy minél inkább szárítjuk a bőrünket, annál zsírosabb lesz.
2015. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a valódi simaság,olyan 4 napig tartott,utána elkezdtek kibújni. A lábszáram már szinte olyan mint ha csak borotváltam volna,a combom még elfogadható,de 2 nap és az is csupa szőr lesz.
2015. jan. 7. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, kb. addig tart a simaság, tovább nem.
2015. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor viszont így számomra nincs értelme,Egyébként is eléggé meglátszik a lábamon minden szőrszál helyén a piros pont,mivel nagyon vastag a szőröm.
2015. jan. 7. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyan vastag és nem túl dús, de nekem is egy hét kb. És valóban azért, mert nem egyszerre nőnek vissza. Én ezért inkább már epilálok, azt bármikor meg tudom magamnak csinálni, akkor is ha csak pár szál nőtt éppen még csak ki.
2015. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
normál vastagságú a szőröm és nem is túl sötét, de nekem is kb egy hétig bírja. borotvával már fél-egy nap után lehetett érezni..:/
2015. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Borotválás után nekem is szúr,pár óra múlva,de nem is az zavar leginkább,hanem hogy látszik a sok fekete pont,akkor is ha simára van borotválva.
2015. jan. 7. 14:16
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is látszik:( nem értem, miért, más lányoknak nincs ott, pedig sötétebb a szőrük, mint nekem.
2015. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Használj epilátort, az simán kitépi a legkisebb szőrt is... nekem az vált be csak.
2015. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!