Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most 7. -es vagyok, két év...

Most 7. -es vagyok, két év múlva megyek gimibe. Gimisek! Ti milyen iskolatáskat hordtok? Nekem most hátizsákom van, az nagyon gáz gimiben? Mindenki váll/oldaltáskát hord?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én oldaltáskát hordok de hülyeség hogy ciki lenne a hátizsák! Nagyon sokan azt hordanak! És az a legkényelmesebb is nem mellékesen. Nekem válltáskám is volt de egyszerűen utáltam abban hordani a könyveket. Szóval szerintem ne kövess másokat, azt hordd ami neked jó! Én hátizsákot és válltáskát ajánlok. Na de a lényeg: egyáltalán nem ritka a hátizsák gimiben! :)
2015. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
hát az én sulimban a csajok általában oldaltáskát hord, vagy ilyen rendes csajos fekete szegecses táskákat meg ilyeneket. az én lány osztálytársaim azt mondják h gáz a hátitáska, bár azért abból is vannak jók:) nekem ilyen puma oldaltáskám van, de nem az a sportos, hanem inkább ilyen csinosabb. utcára nem venném föl de így suliba tökéletes szerintem:)
2015. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok

szerintem is egyébként kényelmi szempontból a hátizsák a legjobb meg tényleg vannak abban is nagyon jók:) meg azt még elfelejtettem, hogy nálunk aki ilyen oldaltáskát hord, mindenki a vállán hordja nem így keresztben ahogy elvileg kéne

2015. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat! :)

egyébként ilyen taskam van: [link]


Ez akkor szerintetek jó? :)

2015. jan. 17. 23:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Habár én fiú vagyok, de szerintem ne aggódj ilyesmi miatt, én még egyetemistaként is hátizsákot hordok :)


Azt el sem tudnám képzelni, hogy gimibe oldaltáskával hogy jártam volna, ugyanis minden napra annyi cuccot kellett vinni, hogy biztosan nem fért volna el.

2015. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 12.-es-ek is hátizsákot hordanak! Kb az egész suliból 30-an ha oldaltáskát vesznek fel. Sokkal kényelmesebb a hátizsák,viszont amit te mutattál,az 9.-be tényleg gázos. Válassz valami olyat,ami nem virágos,pillangós stb.
2015. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó a hátizsák. Én is azt hordok és a gimisek többsége is, a végzősök is. Igazából ez a legpraktikusabb mert nekünk például 7-8 óránk van egy nap és a tornacuccot is naponta kell hordanunk, így elég sok cuccot kell cipelni. Van, aki oldaltáskát meg válltáskát hord, de egyikük például a múltkor panaszkodott nekem, hogy nem fért be az innivalója a táskájába. Nyilván ha csak füzeteket hord valaki vagy kevesebb cucca van, akkor egy oldaltáska vagy akár egy válltáska is elég lehet, mondjuk mikor rövidített órák vannak vagy valamilyen program akkor én is oldaltáskát viszek, de ha sok és nehéz holmit kell cipelni, akkor egyértelműen a hátizsák a jobb.
2015. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

És milyen hátizsákotok van? Milyen hátizsákot hordanak a gimisek?

(szín, minta, márka,stb)

Képet is küldhettek! :)

2015. jan. 18. 12:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó a mostani táskád is, ha még nincs elrongyolva. Emiatt fölösleges újat venni. Olyat hordj, ami szerinted illik hozzád :)
2015. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A hátizsákkal sincs semmi gond, sőt! Sokkal egészségesebb a hátadnak is, tartásodnak is. Az gázabb ha emiatt leszel ferde.

De azért én ajánlom, hogy majd hordj egy kicsivel komolyabb hátizsákot. Márkát nem kell túlbonyolítani, de azért ne FILA táskát hordj (konkrétan nekem nincs bajom vele, de lehet néhányan cikiznék). Esetleg egy minta nélküli, sima/egyszínű táskát vagy valami mostanában (vagy majd akkor) divatosat.

2015. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!