Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szép lányok is elégedet...

Nagyon szép lányok is elégedetlenek lehetnek testük bizonyos pontjaival? Egy tökéletes lány is talál magán gyenge hibát?

Figyelt kérdés
Szépnek érzed magad, de mégis elégedetlen vagy valamivel? Mivel?
2015. jan. 21. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

én elégedett vagyok.sosem álltam hadilábon a testemmel.

N26

2015. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szépnek és csinosnak tartom magam, egészségre önkritikám van.


Ruha nélkül viszont nem vagyok most elégedett magammal. Télen mindig szétcsúszok egy kicsit. Ha vége a vizsgáknak újra nekiállok edzeni és odafigyelni az étkezésre.


Egyébként nyilván senki sem tökéletes.

2015. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és a combom, fenekem, ami nem elég formás, feszes. Ez egy csini farmerben nem látszik, viszont a fürdőruhában igen. :)
2015. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azthittem egy picit népszerűbb lesz a kérdés. Sebaj, köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 21. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szépnek tartom magam, de egy csomó dologgal nem vagyok elégedett. Pl.: pattanások, töredezett hajvégek, mikor nevetek kint van az ínyem.
2015. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én most épp ezért vagyok "depis" mert mondhatni tökéletesen néztem ki most meg nulla izom fogytam 4 kg-ot és így nem nézek ki olyan jól a mellem és a fenekem is laposabb mondjuk szilikonom lesz ez nem izgat ez az egy ami nem tetszik magamon egyébként meg vagyok elégedve.
2015. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szépnek tartom magam ,de a lábamat nem szeretem...nincs vádlim pedig nagyon keményen balettozol...a combomat sem szeretem,szerintem vastag és a hajam lehetne vastagabb szálú:)
2015. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!