Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges e hogy egy ezüst...

Lehetséges e hogy egy ezüst fülbevalótól valaki belázasodjon? Öt éves kislányról van szó. Füle viszont nem pirosodott be.

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a fülbevalótól lázasodott be, ha nem is piros a füle?
2010. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én fülem sem bírja se a bizsut, se az ezüsötöt, kiskoromban mindig belázasodtam tőle, de a fülem sosem pirosodott.
2010. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért gondolom mert ahogy kicseréltem a fülbevalóját ezütre rá kb. két órahosszára kezdett hőemelkedése majd láza lenni.Mivel nem tudtam hogy mi a gond lázcsillapítót adtam neki és kivettem a fülbevalót.Reggelre elmúlt a láza.
2010. febr. 11. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
AMúgy ilyen rohadt fontos az a fülbevaló? ...
2010. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért gondolod hogy egy kislánynak nem kell fülbevaló?Ez nem fontossági kérdés de szerintem egy kislány úgy szép ha van neki fülbevalója!
2010. febr. 12. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, soha nem volt fülbevalóm, és sose kérdőjelezték meg kiskoromban sem, hogy fiú vagyok e vagy lány, ha akartam volna idősebbként magam választom, hogy akarom e. Nem tudlak megérteni, inkább legyen piros a gyerek füle? ...komolyan...
2010. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem most lövettük ki a fülét öt évesen ,már születése óta van(arany) fülbevalója.Karácsonyra kapott a nagyszülőktől új arany fülbit de túl passzos volt a fülcimpáján,elvittem ékszerészhez és addig akartam neki ezüstöt beletenni míg készen nincs az új.Ezért gondoltam hogy az esüsttől gyuladt be.
2010. febr. 17. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!