Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányoknak szól a kérdésem...

Lányoknak szól a kérdésem inkább, hogy más is érez e teljes elégedettséget magával kapcsolatban? Vékony vagyok és alacsony, másik kérdésem hogy más is úgy van hogy amikor teheti melltartó nélkül van.

Figyelt kérdés
Iskolában/munkahelyen nyilván nem, de otthon vagy ha csak kiszalad valamiért?
2015. febr. 22. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem éppen. :D

Olyan, hogy teljesen elégedett legyek a külsőmmel, sose lesz. A genetikámon nem tudok változtatni (görbe lábak, vastag derék, kicsi és formátlan mellek, fura arc) és mivel így nem tetszek magamnak kizárt, hogy valaha is 100%-ig elfogadjam magam. Még itthon is szinte mindig melltartóban vagyok, jobb így a közérzetem.

2015. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Probald meg azert szepnek latni magad:))
2015. febr. 23. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez fura kérdés, mert kapásból azt mondom, hogy elégedett vagyok magammal, és ha a tükörbe nézek, nem érzek keserűséget semmin, mert szeretem magam így. De ez nem jelenti azt, hogy pl. nem igyekszem az alakomat folyamatosan sporttal, táplálkozással karban tartani, vagy még javítani is. Szóval látom, hol nem vagyok teljesen jó formában, de tudom, hogy úgyis változtatok rajta, ha akarok, tehát nem rágódok ezen. Otthon és pl. boltba leszaladni nem szoktam melltartót venni, szerencsére kisközepes méret és feszes forma jutott belőle.
2015. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is sovány vagyok, de magas. Viszont nem vagyok magammal megelégedve, se belsőleg, se külsőleg se. De ha kicsit jobban teszek magamra, beápolom a hajam , kivasalom, vagy ahogy tetszik,szépen felöltözök rá, egy kis smink, akkor valahogy úgy tudom elfogadni magam de akkor se nagyon. :(
2015. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont én is kicsi mellekkel vagyok megáldva, ez miatt én se fogadom el magam. De viszont a legjobban a szemem tetszik magamon , így úgy kezdtem elfogadni magam hogy mindenkiben van valami szép...
2015. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!