Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tud segíteni valaki gél-lakk...

Tud segíteni valaki gél-lakk utáni fájdalmas érzés leküzdésében? Részletek a kérdés alatt.

Figyelt kérdés

Hosszú lenne a elmesélnem, hogy lett gél-lakkom - egyetlen alkalommal -, mert egyébként nem szeretem az ilyen dolgokat (nem is sminkelek, szóval tényleg távol állnak ezek a kozmetikai történetek tőlem). Ma került le rólam, és csiszolással. A körmeim kicsit vékonyak voltak eddig is, könnyen betörtek, de semmilyen fehér folt, semmi barázda nem volt rajtuk, és szép, egészséges színük volt.

De most a leszedetés következményeképp fehér foltok vannak rajta. Ég és borzalmasan fájnak. Úgy hiszem, az netes keresgélésből leszűrve, hogy egy-két helyen túlcsiszolta a körmeimet a manikűrös. Szerintem a bőrömig nem, de talán épphogy. A foltok lenőnek, nem is zavarnak, de a sírás kerülget, mert ha picit valami hozzájuk ér, tényleg fájnak, amúgy meg mintha égnének (de ha megérintem, hidegek, mint a kezeim általában).

Olvastam, hogy másoknak négy-hat hónap kellett, mire rendbe jött, és újra megvastagodott. De a fájdalom ugye nem tart ennyi ideig? Van javaslat, hogyan segíthetném a regenerálódásukat? Olvastam a citrom/só/olaj típusú házi praktikákat a neten. Bevált valakinek? Egészségesen étkezem, a vitamin bevitellel nincs gond.

Remélem mond valaki valamilyen megnyugtató dolgot, mert most tényleg nagyon-nagyon szomorú vagyok, és nehéz elviselni ezt az érzést. :(

A könny gyógyítja, ha ráhullatom? :)

Az biztos, hogy soha többet nem vállalom be....

Kérek szépen mindenkit, hogy segítsen! Előre is hálás vagyok a válaszokért, ezer köszönet értük! (Elnézést, ha hosszú voltam.)



2015. márc. 5. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tetszett a lakk, máskor is csináltass,csak ne annál a körmösnél...keress olyat,aki leoldja. Az fájdalom mentes és kímélő. Szerintem ez a citromos izé nem biztos hogy bejön, de ha nagyon érzékeny a körmöd, akkor még jobban fog fájni a citromos létől... én azt tudnám ajánlani, hogy kend le a körmöd köröm erősítővel,és az altatt talán regenerálódni fog...még ha nem is,akkor legalább a felszínre védő réteget képez. :) remélem hasznosat mondtam :D
2015. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!