Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy piros-fehér-rózsaszín...

Van egy piros-fehér-rózsaszín csíkos felsőm, amiben a piros összefogta némely részt, ill. a piroson lettek fehér foltok. Ruhafestékkel ki lehet ezt javítani?

Figyelt kérdés

vagy milyen helyre tudnám elvinni javítani?

nagyon szeretem ezt a felsőt.

köszönöm

és ne vicceljetek, hogy vágjam ki ollóval stb.

köszönöm



2015. márc. 9. 15:00
 1/2 Kiss Nikoletta válasza:
Gondolom nem lehet régi a felső, ha csak most mosódott össze a két szín. Az ilyeneket kézzel kell mosni, mert könnyen befogja a fehéret a másik szín. De ha a leírásnak megfelelően mostad, a blokkal nyugodtan vidd vissza a terméket, elvileg kötelesek lennének kicserélni, vagy valamit kártériteni belőle.
2015. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ajándékba kaptam, amúgy visszavinném és nincs meg a blokk.

És igen, kézzel mostam. Mindig kézzel mosom az új felsőimet, és szerintem nem volt meleg annyira a víz, bár ki tudja, 40 fokot ír, lehet a kezemmel nem éreztem annyira jól. Nem tudom. :(

de azóta mostam és többet nem mosódott össze egyik szín sem.

2015. márc. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!