Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Napozás hatására világosodhatn...

Napozás hatására világosodhatnak a szőrszálak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A combomon kissé sötétebbek a szőrszálak, ami eléggé zavar, de eltávolítani nem szeretném őket, csak elérni, hogy világosabbak legyenek, vagy ne tűnjenek sötétnek. Nyáron napozás után, mikor lebarnul a bőr, kevésbé lesznek feltűnőek? Kivilágosodhatnak? Vagy csak rendes szőkítéssel oldható meg ez a dolog?


Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat! :)

16/L



2015. márc. 11. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem fehérre szokta szívni a nap a világosbarna-szőke szálakat. Remélhetőleg neked is világosodik.
2015. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sose változott a naptól semmit a szőröm. De miért nem gyantázol?
2015. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem gyantázok, mert utána rendszeresen kéne ezt alkalmazni, ha meg nem tenném, szúrna az újra kinövő szőr... Így meg nincs vele semmi baj, csak az, hogy kicsit sötétebbek a szálak.
2015. márc. 11. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyáron rengeteget szoktam lenni a napon. Alapból nagyon sötét a hajam meg mindenféle szőrszálam, de ha itthon napozok nem szedem le az apró szőrszalakat a combomrol. Nap végére teljesen kiszőkül szinte láthatatlan lesz. Ezzel csak annyi a probléma hogy ha elkezd nőni akkor újra látszik. Egy időbe kiszőkítettem, de rajottem egyszerűbb és gyorsabb leszedni mint szőkítgetni.

Remélem tudtam valamit segíteni.

2015. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!