Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani olyan szépségs...

Tudtok ajánlani olyan szépségszalont, ahol átváltoztatós programokat csinálnak, de nem az a lényeg, hogy legyen 1-2 jó fotó, hanem, hogy rájöhessek milyen smink és frizura áll jól a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Vagy bármi egyéb lehetőséget is írhattok, hogy hogy tudnék rátalálni a megfelelő stílusra.

Leginkább a smink és a frizura érdekel, ruhák nem annyira, abból már tudom nagyjából mi áll jól, mit szeretek, de ha mondjuk azt is ajánlanak egy csomagon belül, akkor nem lenne gond :)

Olvastam itt, hogy youtube-on van sok sminkelési útmutató, de honnan tudjam, melyik állna jól? arctípusra vannak ezek, vagy hogyan?



2015. márc. 13. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez addig szép és jó, amíg tényleg szebbé tesznek azokkal a sminkekkel. Viszont épp párnappal ezelőtt láttam egy olyan átalakítást, ami szegény nőt csak még rondábbá tette... Én is beneveznék egy ilyenre... de amit múltkor láttam, az megrémített.
2015. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Küldesz linket? Kíváncsi lettem

Nekem a sok smink nem tetszik, csak az a lényeg, hogy egy természetes hatású és az előnyöket kiemelő, a hátrányokat eltakaró smink legyen.

2015. márc. 13. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez lenne az. Szerintem borzalmasra sikeredett. Előtte sokkal szebb volt.

2015. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!