Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel dekorálhatné...

Szerintetek mivel dekorálhatnék egy sima fehér pólót?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek rajzolni csak soha nem tudom hogy mit.

Most a napokban beugrott hogy nekem van egy sima egyszerű pólóm és azt kidekorálhatnám. Mivel nincsenek itthon ruhára való festéket, filcek, semmi, ezért csak egy fekete alkoholos filccel rajzolnék rá.

Csak hát nem tudom hogy mit rajzolhatnék rá.

Tudtok ötleteket adni?

A témája mindegy csak legyen jól kinéző vagy jópofa. Bármi szóba jöhet.

A válszokat előre is köszönöm. :)



2015. márc. 17. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezz piros alkoholos filcet és vérfoltokat pingálj rá, mintha leetted volna magad az átharapott torkú áldozatod testnedveivel!
2015. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak egy gyűrűs farkú maki van így rajzolva a pólójára ahogy rá csimpaszkodik :) Állatot is rajzolhatsz rá amit szeretsz stb.
2015. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú én ha tudnék rajzolni akkor minden olyan városról ahol jártam csinálnék pólót magamnak (mármint nagyobb városokról, vagy ami nagyon megtetszett) mert amiket leeht kapni ilyen városossak nagyon nem tetszenek...felskiccelném azt a képet ami legjobban tetszik az adott városról. Nekem megcsinálhatod, ha magadnak nem tudsz ötleteket :D
2015. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!