Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Korai lenne a műköröm 14...

Korai lenne a műköröm 14 évesen? A normális válaszokat felpontozom!

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi, vékony, sárga körmeim vannak, rájuk nézni is rossz, pedig alapból egy ápolt lánynak tartom magam.

Arra gondoltam, hogy úgyis most lesz tavaszi szünet, csináltatnék magamnak szép körmöket :) Persze nem óriás meg feltűnő körmökre gondoltam, hanem kis diszkrét, visszafogott, szép alakú körmökre.

Szerintetek nem lenne korai ez 14 évesen? Nagyon szeretnék szép körmöket, egy álom valósulna meg ha szépnek látnám a körmeimet. Jobban érezném magamat a bőrömben.

És még valami: Milyen körmöket csináltassak?(Tippeset, zseléset, porelánt..?)

+ kb. mennyibe kerül megcsináltatni?

illetve sulira le tudnám magamnak szedni, és ha igen, mivel?

Nagyon köszönöm előre is az értelmes, normális válaszokat!


14/L


2015. márc. 29. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy igényes lány nem elfedi a hibáit, hanem tesz ellene, "kijavítja". Azaz ápolni kéne a körmeidet, kívülről, és belsőleg is, aztán szép lenne mindenféle káros bevonat nélkül is. Ez az igényesség. A műköröm nem az, mivel még jobban tönkreteszi majd a körmeidet, és örökké nem lehet műkörmöd.
2015. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem egy nagy dolog rendbe tenni a körmöket. Szedj valamilyen szépségvitamint+sok zöldség és gyümölcs ill. normális kaját egyél inkább ne mekiseket. A sárgaságot citrommal meg lehet szüntetni, de kell egy kis idő hozzá. vágás helyett meg inkább reszeld rövidre. ajánlom még amúgy a japán manikűrt. az is szép körmöket csinál. És még 1 fontos, hogy krémezd a kezed és a körmöd is. e hagyd hogy kiszáradjon.


másrészt ha műkörmöt csináltat valaki nem 1 hétre tervezi, hanem hosszabb időre. 1 hét miatt felesleges 5000 ft-ot kiadni.

2015. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, még jöhetnek!:D (+felpontoztalak titeket)


Egyébként higgyétek el, nagyon sokat foglalkozok a körmeim ápolásával, és olyan egészségesen étkezek, amennyire lehet.

2015. márc. 29. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Igen, szerintem nagyon korai lenne a műköröm. Különleges alkalmakra mehet pár év múlva, de mindennapokra szerintem röhejesen néz ki egy középiskoláson.


(21F, ha ez valamit számít.)

2015. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a műkörmöket! Szerintem még ráérsz vele

F18

2015. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is korai és még nem láttam, hogy ha leszedik akkor szép lesz utána...szerintem még csúnyább!
2015. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 évesen már volt és kmádtam. :) leszedni nem tudod, max. Lereszelni, de azt is bízd szakemberre.

Egyébként szerintem is várhatsz vele, de nézz utána a japán manikűrnek, azzal szerintem a suliban sem lenne gond. :)


22N

2015. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudsz esetleg képet csinálni a körmeidről? Kíváncsi vagyok, hogy tényleg gond van velük, vagy csak te látod őket csúnyának.


A saját véleményem az, hogy minden életkorban szebb a saját, normális hosszúságú, ápolt köröm, mint a mű.

Persze fiatalon én is beleestem ebbe a hóbortba, én is csináltattam egyszer, de persze utána még rosszabbak lettek a körmeim, mint előtte:D

Arról nem is beszélve, hogy elég drága, ha azt akarod, hogy normálisan nézzen ki, akkor rendszeresen töltetni kell (annál nincs undorítóbb, mint mikor egy centis lenövés van a körmön, vagy mikor fele körmön van műköröm, a többiről meg letört....).


Inkább próbáld meg helyrerakni a saját körmeid, aztán esetleg fesd ki:)

2015. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt néhányszor műkörmöm a te korodban. Rövid, diszkrét francia, semmi kivetnivalót nem látok benne. Azóta megint van, lassan egy éve, szintén abból az okból, amiért te szeretnéd. És higgyétek el, valakinek alapból nem szépek, nem erősek a körmei. Ha van rá lehetőséged, és jobban érzed magad tőle, csináltass, nincs is vele gond legalább egy hónapig, persze ha nem vagy olyan szerencsétlen mint én néha, hogy eltöröm :D
2015. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem korai sztem. Ha tényleg szolidat csináltatsz. Egyébként ismerős a dolog, sokan nincsenek tisztába vele h valaki akármennyit bajlódhat a körmével, nem lesz olyan szép mint szeretné. Az meg jó pont h foglalkozol a külsőddel. Az enyém pl. nagyon gyenge volt és folyton betört, ezért rágtam is, én is kb 14-15 évesen csináltattam műkörmöt. Egyébként a suliban nálunk a lányok felének már volt műkörme 14 évesen. Gimiben is sok lánynak volt. Habár néhány műkörmös ennyi idősen még szülői engedélyhez köti a műkörmöt, szal először jobb ha anyukáddal mész.

Na nem azért mert káros lenne, csak mert túl sokan cipelik vissza a kislányukat h szedje le azonnal a műkörmöt... jobb ha szülő is ott van, amikor készül.


Milyen körmök? Hát tipeset semmiképp se, olcsó hatású, lepotyog, nehéz jól felragasztani. Zselés v porcelán az mindegy, amelyikit a körmös javasolja. Egyébként gondolkozhatsz még gél lakkozásban, vagy zselés körömerősítés is van.

Kb mennyi: 3-5ezer között változik.

Sulira le tudod-e szedni magadnak? Magadnak nem nagyon, a körmös bármikor leszedi. Persze próbálkozhatsz leszedni, de ahhoz le kell reszelni, amivel csak még jobban elvékonyítod a körmödet. A körmös ehhez jobban ért.


Egyébként ha sulira le akarod szedni, én mégegyszer átgondolnám a dolgokat.. Nem sok értelme van, ha csak pár hétig van fent.. Aki jó körmös az tud olyan műkörmöt csinálni, h senki nem tudná megmondani h műköröm, se tanár se diák. Max egy kis átlátszó lakkot rak rá v még azt se. Szóval én átgondolnám és ilyet kérnék a helyedben, de most 1-2 hétre a műkörömnek nem sok értelme van, sztem, dehát te tudod.

2015. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!