Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Több kérdésem van ami inkább...

Több kérdésem van ami inkább a szépség kategóriába tartoznak mégis más temájuak. Tudnátok tanácsokat, tippeket, tapasztalatokat, ötleteket, segítséget írni?

Figyelt kérdés

1.Nem lehet valahogy vastagítani a szájat?Az enyém nagyon vékony,örülnék ha vastagabb lenne.

2.A mosolyt lehet fejleszteni,szépíteni, és ha igen hogyan?

3.Hogy lehet eltüntetni a mitiszereket?

4.Hogy tehetném szebbé,fényesebbé,selymesebbé a hajam?

5.Teltebb az arcom.Nem vagyok kövér csak az arcom pufi.Nem lehet lefogyasztani valahogy?

6.Fogfehérítésre valamilyen jó módszer?


Előre is köszönöm a válaszokat:)



2015. ápr. 7. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

1. optikailag lehet rúzzsal, szájkontúrral nagyobbítani, vagy vannak ilyen bizsergetős zsibbasztós ajaknagyobbítós szájfények/rúzsok. szerintem semmi értelmük, ha vékony a szád, az okkal vékony. valószínű így néz ki arányosan az arcod.

2. a mosoly akkor szép, ha belülről jön. nem attól szép, ha "szépen" mosolyogsz. az álnevetésektől meg az álmosolyoktól teljesen kivagyok :D

3. kinyomkodod, radírozod, gőzölsz és tonikkal áttörölgeted, vagy kozmetikus megoldja. arcpakolások is vannak kifejezetten mitesszerekre.

4. sok vitamin belülről, ásványi anyagok. pl cink

vagy kívülről: jó sampon, balzsam, hajvégápolók, hajolaj. sokféle módszer van rá.

5. arctorna. de amúgy nem sok esély van rá, barátkozz meg vele, ne akarj más ember lenni, kérlek. :)

6. havonta egyszer szódabikarbónával megmoshatod. ha a földiepernek szezonja van, akkor 2 dbot villával összenyomkodsz, teszel bele egy kávéskanál szódabikarbónát, és 5-10 percre ráteszed a fogadra. de amúgy rengeteg fogfehérítős pakolást találsz a neten, szerintem ez a leghatásosabb

2015. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. ápr. 7. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: miért tartják egy csomóan hátránynak a babaarcot??
2015. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem az bajom vele hogy ha lefele nézek akkor még nagyobb lesz meg is tokásodok, és ha futok,ugrok vagy ezekhez hasonló mozgásokat végzek akkor az arcom is ''ugrál''
2015. ápr. 7. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ugrál, és mindenki tokás, ha lehajtja a fejét. Annak is/az is, akinek soványabb arca van.
2015. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hozzátenném, hogy azért, mert hús-vér emberek vagyunk, nem pedig műanyagok :)
2015. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nikol2323 ***** válasza:

Nekem a bizsergetős szájfény kicsit teltebb ajkakat varázsolt nem sokkal de szebb lett.

A mosolynál tényleg a természetes belülről jövő a legszebb.

A mitesszerekre svéd cseppet ajánlok(1000-1200ft 500ml) gyógynövényekből van van alkoholos és sima is az alkoholos fertőtlenít is én ezt szoktam minden este használni,áttörlöm egy vattakorong segítségével az arcom, fontos a rendszeresség és a sok folyadék bevitel,szénsavmentes ásványvíz és natúr zöld tea.

Nekem is kerekebb az arcom, a toka csak akkor megy le ha fogysz máskülönben nem igen.

Fogfehérítésnél a signal white now-t tudom ajánlani és a natúrális ásványi anyag fogport(gyógynövényes boltba meg tudod venni kb 500 ft) fehérebb lesz a fogad és a fogkövet is eltávolítja de ez is a rendszerességen múlik:)

Remélem tudtam segíteni:)

2015. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!