Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy mindenki ugyan úgy néz ki? Emberek, titeket nem zavar, hogy százmilló másik szaladgál az utcákon belőletek?

Figyelt kérdés

#divat #öltözködés #majmolás #holazegyénavilágban
2015. ápr. 8. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán foglalkoztam ezzel a kérdéssel mert egész egyszerűen nem érdekel.

Ha valaki különcködni akar, tegye, engem az se zavar. Én speciel jól érzem magam a bőrömbe még akkor is ha úgy nézek ki mint mások. A külső az csak egy dolog....

2015. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna, ha megbámulnának, mert máshogy nézek ki.
2015. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát látod, van akit ez zavar, és kitetováltatja a fejét. A hülye állatja.
2015. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 mandula95 ***** válasza:
100%
Ha nem arra gondolsz, hogy tűnjünk ki a tömegből és ezért fessük hupililára a hajunkat; hanem azokra a mai lányokra és fiúkra, akik ugyanúgy öltözködnek és ugyanolyan a hajuk, akkor: ez a média hatása. Nézzük a tévét, megvesszük a Cosmopolitant, és még sorolhatnám, hol küldenek nekünk üzeneteket, hogy ha 50 kiló vagy akkor vagy csinos, ha 2 kiló smink van rajtad akkor vagy szép, ha szolizol akkor szép a színed és egyebek. Csak többségünk ezt nem veszi észre és hagyja magát vezetni.
2015. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem "ugyanúgy" néz ki mindenki mert 100%-os egyezés lehetetlen hacsaknem leklónoztak és a klónoddal találkozol :)

Engem nem zavar ha látok olyat aki hasonlit rám, mert vele valahol egyek vagyunk és én ennek örülök de szerintem ezzel mindenki igy van

2015. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon zavar, tök gáz. Bárcsak három szemem lenne és a homlokomból nőne ki az orrom, akkor aztán csupa egyedi lennék!
2015. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem túlzottan érdekel a dolog.

De azért elég érdekesen néznék ki a fejemből, ha valaki más egy az egyben leutánozná a saját magam álltal tervezett és megvarrt, illetve átalakított ruháimat, a saját készítésű ékszereimmel együtt, emellett eredeti színű és állapotú hajjal, festetlen körmökkel és arccal szembejönne velem, még örülnék is neki valahol :D

2015. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

miii:D én tök átlag vagyok. hosszú barna haj, világos szem, természetes smink. átlag alkat, átlag csinos öltözet.

most rontsam el magam azért, hogy egy picit is kitűnjek?:D minek, jesszus. pont lesz*rom, hogy több ezer lány pont úgy néz ki mint én.

2015. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

kb. arra gondoltam, amit a 4-es írt.

Én pl.: semmivel sem tartom gázabbnak azt, ha valakinek ki van tetoválva a feje, mint azt, ha valaki cicanacit húz crop toppal.

nem a szélsőségekre gondoltam, nem arra, hogy különcködni kell, de engem idegesít, hogy egy gimnáziumi osztályt csak a genetikai jegyeik alapján lehet kb. megkülönböztetni, mert mind ugyanazokat a ruhákat hordják, ugyan az a hajviselet, a póz, a smink, a mosoly, minden, és ráadásul le is nézik azt, aki nem őket majmolja.

félreértés ne essék, teljesen normálisan, átlagosan kinéző lány vagyok, és nem akarok mindenáron kitűnni a tömegből, de szerintem nem csak ez a két véglet létezik.

2015. ápr. 8. 19:55
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

"ráadásul le is nézik azt, aki nem őket majmolja. "

ezt az emberek szeretik beképzelni, de ez a jelenség sosem létezett.

2015. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!