Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miféle előképzettség kell pl....

Miféle előképzettség kell pl. MAC, Bobbi Brown vagy Clinique üzletben való munkához?

Figyelt kérdés

Részmunkaidőben szeretnék a felsoroltak egyikében dolgozni, ugyanis még csak egyetemista vagyok (19 éves leszek nemsokára) és nem sminkkel kapcsolatos dolgot tanulok, de nagyon érdekel, és szívesen dolgoznék ilyen helyen. Lehet, hogy a későbbiekben valamiféle sminkes tanfolyamot is el fogok végezni.

A kérdésem, hogy miféle előképzettség kell, ha jelentkezek? Egyáltalán van ilyen helyen részmunkaidő? Előre is köszönöm!


2015. ápr. 18. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a MAC-ről tudok nyilatkozni, dolgozik ott egy barátnőm.

Elsősorban sminkes, mestersminkes végzettség szükséges, minél jobb eredménnyel, azon felül jó ismerősök akik beprotezsálnak. Csak teljes munkaidős állás van náluk, és nagyon nehéz bekerülni. Ha nem ez a munka az életed, akkor én nem ajánlanám hogy próbálkozz, semmi esélyed. Sorban állnak az önjelölt beauty guruk, sminkesek és ezek válogatott ismerősei egy üresedésért. Gondolom a másik két üzletre ugyanez vonatkozik.

2015. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh, ez nem valami biztató, de nagyon köszönöm a választ :)
2015. ápr. 18. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Sajnos nagyon sok kezdő sminkesnek ez az álommunka, valamiért azt hiszik hogy ez ilyen presztízs dolog és nagyon nagy harcok folynak egy ilyen állásért. Kb olyan szakképesítést igényel, mintha orvosnak akarnál menni. :) Inkább keress valami egyszerűbbet, ezt nem is munkalehetőségként tekintik hanem hivatásként.
2015. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mac-be egy sminkes végzettségű barátnőm volt interjún, de nem vették fel.

a többibe nem tudom, milyen végzettség kell, pedig én is szívesen dolgoznék ott.

2015. ápr. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek :)

hát egyáltalán nem vagyok profi, még csak magamnak sminkelgetek, magamban tanulgatom, de nagyon érdekel az egész dolog, szóval lehet jobban bele kellene merülnöm :)

2015. ápr. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!