Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szokiteni szeretnem a hasamom,...

Szokiteni szeretnem a hasamom, hatamon, mellemen, kozte a szort! Tapasztalatok, velemenyek?

Figyelt kérdés
feher a borom es sotet barna a hajam,nem nagyon nagy a szor senem nagyon sotet,de elegge latszik,engem zavar!ha valaki csinalta mar hogyan?mellekhatasok?hosszutavon valami eszreveheto?artalmas?koszonom elore a valaszokat! 15L

2015. máj. 9. 17:52
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem a hátadon nem biztos hogy észrevehető de ha a hasadon és melleden zavar akkor csak simán epilláld vagy gyantázd a borotvát meg se próbáld mert attól csak rosszabb lesz !! Én pl.: szedem a szőrt a hasamon, mellemen, lábamon, kezemen stb.
2015. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőkíteni semmi értelme, mert a fényben csillogó sárga szőr sokkal feltűnőbb lesz. Ha nagyon szőrös vagy menj inkább orvoshoz, mert egy lányon nem normális ha szőrös a melle... gyógyszerrel lehet segíteni rajta.
2015. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kedves előző mindenkinek van szőr a mellén csak nem mindenkinek észre vehető és a szőkítés tényleg nem jó ötlet :-\
2015. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoros,orvosnal mar voltam,semmi hormonproblemam nincs!!de ne rendes szorszalakat kepzeljetek el hanem picivel sotetebb szinu pihe van a mellemen s kozte,nem szor!!mar kiprobaltam egy kis teruleten es a feher boromon alig lejet eszrevenni,szoval bevalt!!csak velemenyeket kerek hogy mas hosszutavon hasznalta?vagy mas hasznalta?ha igen,hogyan?elotte,utanna mit kent a borre?koszonom elore a valaszokat!!
2015. máj. 10. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!