Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körmöm középen eltört, és a...

A körmöm középen eltört, és a bőrgyógyász felírt rá körömlakkot, de ugyan úgy nő. Történt veletek ilyen? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem olyan történt, hogy borotvával kivágtam belőle egy darabot középen. Egy vízszintes csíkban és vérzett is nagyon sokáig. Aztán nem tudom hogyan de idővel elmúlt, lenőtt a köröm is.


Nem értem most mit kérdezel. Hogy hogy lehet, hogy mégis nő? Mert szerintem eleesni nem fog, hanem fokozatosan lenő. A köröm laul kapcsolódik a bőrhöz, szóval attól mert eltört még nem feltétlenül esik le.

Amikor már csak kevés lesz hátra a törött részből majd vigyázz mert ha kicsit beleakad valamibe vagy megfeszíti valami akkor könnyen leszakadhat és kis sebes rész lesz ott amíg nem nő megint le odáig a körmöd.

Ha a bőrgyógyász írt rá cuccot és mást nem mondott akkor csak óvatosan kell vele bánni és várni. Pár hónap múlva már látszani sem fog semmi, pár napon belül pedig talán már fájni sem fog.

2010. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az a baj h leesik, mert nem fog, hanem hogy úgy nő, h félbe van töve..
2010. febr. 25. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!