Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megtudnám csinálni? (szemöldök...

Megtudnám csinálni? (szemöldök, lennt)

Figyelt kérdés

Hello^^ [link]


A következő: nekem olyan "lapos" szemöldököm van de "erősen íveltet" szeretnék vagy akár az a "kerek" féleség...megtudnám-e csinálni magamnak azokat? Ha igen, hogyan kéne neki kezdeni? Próbáltam elképzelgetni, hogy alulról elkezdeném szedni de attól még fölül nem lesz semmilyen íve...mit tanácsolnátok? Normális válaszokat kérlek:D Előre is köszi mindenkinek!



2015. máj. 23. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kozmetikus meg tudja neked csinálni 500 ft-ért, szóval ne otthon kísérletezz ezzel. Főleg hogy lehet nem is fognak azok jól állni, aztán hiába is szednéd ki. Inkább kozmetikus nézzen rád előbb hogy mi áll neked jól.
2015. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én eddig szedtem, szóval nem olyan mint aki 3hónapig nem szedte:D abból is tudna valamit csinálni?
2015. máj. 24. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!