Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy így gyorsabban...

Smile_like_a_minion kérdése:

Igaz az, hogy így gyorsabban nő a köröm?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy rengeteg helyen olvastam, hogy a naponta hideg vízbe áztatott köröm gyorsan megnő. Ez igaz? Ui: az olyan válaszoktól, aminek nincs értelme (pl.:mit tudom én?!) kíméljetek meg, mert úgy is csak lepontozás jár érte :D

2015. máj. 26. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Mitöl nöne gyorsabban a köröm, ha áztatod - az lényegtelen, hogy hideg vagy meleg vízben? Attól csak törékenyebb lesz.


Nem fog töle gyorsabban nöni, csak rosszabb lesz, mint elötte.

2015. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A köröm növekedési üteme (csakúgy, mint a hajnál meg a szőrzetnél) genetikán és étkezésen múlik. Ha sok vitamindús cuccot eszel és iszol rengeteg folyadékot, akkor gyorsan nő, ha ezek nincsenek meg, akkor lassabban.

Persze ha valaki bebeszéli magának, hogy hatásos, akkor beindul a placebo, de ez ugyanolyan hülyeség, mint az, hogy borotválástól erősödik a szőr.

2015. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem nő gyorsabban. Ha hosszú körmöt akarsz, csináltass műkörmöt...
2015. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!