Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire foglalkoznak azzal...

Mennyire foglalkoznak azzal hogy szőrös a hátam?

Figyelt kérdés
Pl: strandon? Szerintetek gáz? én annak tartom így nyáron mindig gyantáztatni szoktam... ha strandra megyek vagy félmeztelen vagyok.

2015. jún. 13. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A szőrös hát sajnos tényleg nem szép. Én biztos gyantáznám a helyedben
2015. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2015. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy akkor nem gond. Ha lány és látszik a szőr az nem valami szép. Mondjuk én nem szoktam másokat lesni a strandon...
2015. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl esztétikus a szőrös hát..be nem szólnék, meg nem nagyon foglalkozok azzal, hogy más hogy néz ki a strandon, de magamban lehet, hogy megjegyezném, hogy nem igazán igényes.
2015. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy, hogy fiú vagy lány, szerintem a szőrös hát nem túl gusztusos.
2015. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, és nyáron gyantázni szoktam... és engem is zavar, ezért gyantázom
2015. jún. 13. 23:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg a mellkasod is szőrös. Azt is leszedeted?


Nekem nem lenne gáz, és egy csomó mediterrán strandon sem lenne az.

Igazán nem kellene, hogy érdekeljen. Te olyan vagy, és kész. Akinek nem tetszik, ne nézzen.

2015. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én szeretem, ha egy férfi terészetes, elfér rajta a szőr. A férjem vállán is van pár szál, de engem nem zavar. Ha nagyon sötét és sűrű volna, az nem lenne esztétikus, amit egy hormonváltozás is eredményezhet. A gyanta megoldja ezt a kérdést.:-)

Nekem alig van olyan testfelületem, amit ne gyantáznék csak mert elvárják tőlünk, hogy legyünk ilyenek meg olyanok. Addig jó, míg ki nem találják a divatdiktátor majmok, hogy legyenek a férfiak is pucér csigák. Soha nem kérnék olyat a férjemtől divatból, amivel neki fájdalmat okoznék. Minden férfi úgy szép, ahogy van. Elég az arcot borotválni, kicsit sportolni, a lelketek legyen tiszta és a kezetek munkás. Ez nem megy ki a divatból. :-)

2015. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!