Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A gyanta milyen szerintetek...

A gyanta milyen szerintetek hónalj szörtelenítésre?

Figyelt kérdés
Gondoltam azzal szedem ki hogy sokáig tartson! Utána ha nő tényleg szurni fog? Milyen gyantát ajánlotok? Ja és fiú vagyok!
2015. jún. 25. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz a gyantához, menj kozmetikushoz, ő érti a dolgát. De szerintem bármelyik meleg gyanta jó.

:)

Régen én is gyantáztam, de már kb 10 éve epilátort használok.

Nem fog szúrni. Jobb, mint ha borotválnád.



31/n

2015. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. jún. 25. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a gyanta, 5-6 napig tart csak, akkor inkább borotválkozok 2 naponta, jobban megéri.
2015. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyanta tökéletes, de válaszd a kozmetikust, magadnak iszonyatos fájdalmakat és károkat tudsz ott okozni, mivel nem tudod rendesen kifeszíteni a bőröd és nem is látod be rendesen a terepet, nem férsz úgy hozzá.

Kozmetikus tudni fogja, hogy milyen meleg gyantát használjon rá és néhány pillanat alatt legyantázza, a legtöbbnél pedig nem is drága a gyantázás :)

2015. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!