Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tágitsam a fülem tovább?

LecsaPUNK kérdése:

Hogyan tágitsam a fülem tovább?

Figyelt kérdés

A fülemet tökéletessen kitágitottam homemade módszerrel tehát fülpiszkálo stb... 6mm lett aztán most vettem bele 8mm és tüské tágítót de már 3 hete úgy fáj mint az isten nyila és alcohollal fertötlenitem minden áldott 2.napon ès semmi változás ugyanúgy gennyesedik és hámlik a lyuk körül!! Aki járt így az kérem ssegitsen elöre is köszönöm!!


18/f



2015. jún. 28. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
gratulálok a fa.sza homemade technikádhoz. majd amputálják a füled mert elkezd rohadni. amúgy meg nem mondták még h a fültágító már nem divat? de régen is undorító volt. már 1 hét fájdalom után el kellett volna menned orvoshoz.
2015. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a tökéletes igénytelen punk sztereotípia megtestesítője.
2015. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a homemade technikátol nem volt semmi baja nem is volt gennyes meg vörös de amióta megvettem ezt a fos tüskèt azóta olyan!! Èn nem divatból hordom én azért hordom mert nekem tetszik és nem a tömeg hangjára
2015. jún. 28. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen vedd ki a tüskét, ne hagyd semmiképpen benne!

Alkohollal nem a legjobb, mert szárítja a bőrt.

Vedd ki és várj vele egy-két hete, hogy mennyire gyógyul be. Ha 2 hét után is fáj/gennyes akkor fordulj orvoshoz.

Lehet, hogy elnézted a méretet és túl sokat akartál egyszerre tágítani, akkor előfordul, főleg ha genyes és még benne is hagytad, nagon rossz ötlet volt.

Valószínűleg ha kiveszed össze fog kicsit nőni, de legalább elmúlik a fájdalom és nem lesz olyan ronda.

2015. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Alkohollal csak a tageszt fertotlenitsd le, ne a fuledet kenegesd vele mert szaritja a bort es talan picit ossze is huzodik tole a lyuk. Inkabb kend be a tuske végét tetrannal, az alapbol gyulladascsokkento, es nem is fog fajni tole a füled :)
2015. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elozo vagyok.. Ertelemszeruen bekened a tuske veget es ugy rakod be a füledbe:D
2015. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!