Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg szeretnék változni a...

Meg szeretnék változni a kövektező találkozásunkig (? )

Figyelt kérdés

Minden úgy kezdődött, hogy véletlenszerűen találkoztam egy fiúval, és legközelebb körülbelül egy hónap múlva fogunk. A helyzetet, és az okot nem szeretnék nagyon körülírni, mert a hangsúl nem ezen lesz, a lényg, hogy a következő alkalommal sem kimondottan egymáshoz megyünk, de leszünk ketten is.

A kérdés inkább az, hogy tudnátok-e hatásos szépségápolási tippeket adni? Jelenleg diétázom, és edzek (félig csapatsport, félig itthon), konkrétan fogyni, zsírtégetni szeretnék. Ezzel kapcsolatban is szívesen fogadok el tanácsokat, illetve haj, arc, testápolással.

Hajammal az a gond, hogy nagyon száraz, töredezett, kócos, rendezetlen hatsa van. Erre nem is sampont, inkább valami házi megoldást keresek.

Bőröm kicsit aknés, de a helyzet nem olyan vészes, inkább a szemem alatt lévő, sajnos többnyire genetikaileg örökölt kis fekete karikát szeretném eltöntetni. ELkezdtem odafigyelni a vízbevitelre, és kipróbálnánm még a régi, jól bevált uborkát, reszeltkrumplis dolgot.

Egyszóval szeretnék jól kinézni, mire legközelebb találkozunk. A megjelenésre természetesen könnyebb odafigyelni, mert az csak a ruhatártól, ízléstől függ.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. aug. 4. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Fodrász, kozmetikus, manikűr, pedikűr. Ha otthoni megszépülésre vágysz, akkor a hajadra, ha töredezett, ajánlom a jojoba olajat. Hajvégre kenve beszívódik, és nagyon szép lesz tőle. De ha nagyon töredezett, akkor érdemes előtte egy fodrászt felkeresni. A szem alatti karikákra pedig vannak sminktrükkök. ;) Sok sikert!
2015. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval egyetértek. Egy kis hajvágás és melír sokat segíthet. A fodrászom azt javasolta, h balzsam helyett használjak kondícionálót. A ricinusolaj is jó a szárazság ellen, de az olajtól kevésbé formázható a haj. A kozmetikusról: nekem úgy szétnyomkodta az arcom, h azután lettem csak igazán pattanásos, ami még hetekig csúnya volt. Az osztálytársamnak meg lett egy hatalmas véraláfutás az arcán. Ha sminkelni akarsz, akkor javaslom, h jobb minőségűt vegyél, ne kövesd el azt a hibát, amit én. A krémmánia.hu oldalon nagyon sok jó tanácsot olvashatsz... és sok sikert a talira! ;)
2015. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves, segítőkész válaszokat! :)
2015. aug. 6. 13:11
 4/5 anonim válasza:
Szia:) A hajápolás témában segítenék. Száraz hajra én nagyon ajánlom a Kallos Latte vagy ugyancsak Kallos Algae hajpakolásokat. 1 literes kiszerelés és csak 800ft(!!), kínai boltokban lehet kapni. Az én hajammal csodákat művel, pedig göndör is meg száraz és töredezett:s remélem tudtam segíteni, sok sikert a talihoz:)
2015. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült megváltozni? Hogy ment a találkozó?
2015. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!