Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem ki a szemöldököm?

Hogyan szedjem ki a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Bal kezes vagyok, és a jobb oldalon nehezen megy, mert nem látom rendesen hogy fogjam meg..pedig csak pici szálak vannak, simán ki lehetne szedni, de egyszerűen nem látom a kezemről, akárhogy próbálom :D lehet hülyének néztek, de a tanácsotok érdekelne hogyan csináljam.

2015. aug. 4. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal szedesd szerintem, vagy valami olyan ismerősöddel, aki ért hozzá.
2015. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kozmetikushoz járok, de azért szinte minden héten nincs kedvem :)Mert ugye csak ilyen picik vannak... Bosszantó nagyon
2015. aug. 4. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálhatod meleggyantával is ha egyszerűbb neked felkenni és letépni. De amúgy a kezednek nem a szemed vagy szemöldököd előtt kell lennie mikor szeded, szóval nem nagyon értem miért nem látod. A bal kezed az arcod szélénél van ha a jobb szemöldököd szeded, nem?
2015. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!