Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szemszínt találjátok a...

Melyik szemszínt találjátok a legszebbnek s miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 09:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mélybarna szemeim vannak, nagyon szeretem őket! Mindenki mondja hogy nagy boci szemek, és olyan cukin nézek*__*
2010. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Nekem a "misztikusfurcsazöld" szemek tetszenek, mint amilyen az övé: [link]


és a világítós gyönyörű kék szemek, mint amilyen neki van: [link]


(am. nekem ilyen furcsa szemem van, világos kék, de a balba van pici parna pötty is...)

2010. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A világítós kék az nagyon szép:)

Én minden szemszínt szeretek, a barna is tud nagyon szép lenni.

Nekem zöld szemem van, van aki azt mondja,hogy van benne kék is... ebben nem vagyok olyan biztos:D De viszont vannak benne sárga kis pöttyök. Érdekes nagyon.Én szeretem így ahogy van:) Nem vagyok nagyképű persze :D


Van olyan akinek teljesen feketék a szemei?? :D

És akinek szürke szeme van?? Azt úgy tudom, hogy nagyon ritka.

2010. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Hm ez a kék szem ez nagyon jó!!! :)
2010. márc. 16. 09:40
 25/29 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem kicsit metálos zöld szemem van és nekem nagyon tetszenek a zöld szemek. Én örülök hogy zöld szemmel születtem :D.


Csaba

2010. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hm. Ez érdekes. A kedvenc színeim a kék és a zöld. A kedvenc szemszínem viszont a barna. Amúgy, 11:08, nem lehet, hogy az ő szemük Photoshoppal lett ilyen? De válogattam a MyVIP-en, és ilyeneket találtam:

Kék és zöld:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Barna:

[link]

[link]

[link]

[link]

Lehet válogatni.Tessék, minden szemszín lehet szép.

2010. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Nemhiszem 18:58, mert láttam róluk utcán készült paparazzi fotókat is közelről, és pl Laurie-nak tényleg világít a szeme, és RW szeme is szép zöld :) De mondjuk azért szivesen meggyőződnék róla élőben!!! ;)
2010. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akartalak megsérteni, vagy ilyesmi, csak azt akartam bemutatni, hogy tényleg lehet valakinek ilyen szép szeme.
2010. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Lehet igen

Van az egyik munkatársam annak is olyan szép kék szeme van...hehhej...

2010. márc. 23. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!