Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagy az orrom?

Mit csináljak, ha nagy az orrom?

Figyelt kérdés
Nagy az orrom és ráadásul ronda alakú is és nagyon idegesít és van aki piszkál miatta. Létezik olyan fiú, aki elfogad így egy (egyébként tökéletes alakú és nagyon kedves :D) lányt? Vagy szűzen fogok meghalni? Van valami módszer amivel kisebbnek tűnik (smink, hajviselet stb.? A műtéthez még fiatal vok de majd később biztos megműtetetem de addig se akarok kimaradni semmiből :D
2007. nov. 6. 08:44
 1/8 anonim válasza:
97%
Létezik! Számomra is a belső értékek sokkal fontosabbak, mint a külső! Ne foglalkozz vele, hogy mások piszkálnak, ők sem hibátlanok.
2007. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
oltozz ugy hogy ami elonyos azt kirakod ez elvonja a figyelmet az orrodraol,nekem nagy elallo fuleim voltak,a pszichologus adott papirt hogy lelki zavart okoz es igy ingyen megcsinaltak,de ha tudom hogy igy faj inkabb ugymaradok.ja es most megint mintha elore jonne,lehet h csak en vagyok paranoias de azota hosszu a hajam es mivel keskeny az arcom aztmondtak h nem is lehet jobban hatravarrni mert akkor a fejemhez kene hogy nojon.fogadd el akinek nem tetszik ne nezze.aki cikiz annak meg biztos gorbe a foga vagy narancsboros a segge,na es?pasid ugyis lesz,egy ertelmes pasi nem az orrod miatt valaszt tegd,az tuti.
2007. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Elmehetsz plaszitkáztatni, ha psuichésen annyira zavar, ma már nagyon szépen tudnak dolgozni De megjegyzem nekem csak össövény nűtétem volt 20 éve Honvéd kórházban , ami fájdalmas , de férjemnek volt plaszikai is . akkor egy most már szinésznő is nagyon csúnya rorrát palasztikáztatta.nem fájalom nélküli dolog és utána szörnyen néz ki az ember. De szerintem megéri

Ha fital vagy akkor még csotnjaid fejlődésven vannak orrsönyén ferdülés is 20 felül csinálnak,

2007. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Költözz Izraelbe, ott nem tűnik föl.
2007. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
öhhm...küldenél nekem ftt magadról? de mst kmlyan? mert általában ugy veszem észre hgy mindneki csak nyafg és a végén kiderül hgy teljesen tökéletes.
2008. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem:D de hidd el nem véletlenül piszkálnak
2008. jan. 29. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagy az én orrom, és nagyon zavar! De kérdezgettem fiúkat és azt mondták hogy nem is az! Fel se tűnt nekik! Nem hiszem hogy mindenki az orrodat nézné, lehet hogy észre se veszik! Amúgy én is gondolkodtam már orrműtéten, de annak lehetnek veszélyei is ! Egyébként lehet hogy vki pont az orrod miatt fog beléd szeretni :) Tudod, mindenkinek más tetszik, más az ideálja. És nem fogsz szűzen meghalni, mindenkinek van valahol egy igazi társa a Földön :)
2008. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem elfogadom,szamomra az a szep ha nagy orrod van.
2010. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!