Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon vagy Oriflame a jobb?...

Avon vagy Oriflame a jobb? árban? Minőségben? És tudnék online is rendelni vagy csak tanácsadótól?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 09:12
 1/4 Timi179 ***** válasza:

Aonosként mi mást mondhatnék, mint Avont! Árban amúgy jobbak vagyunk szerintem, a minőséget nem kritizálnám egyáltalán, nem használok oriflamet, de az avonnal elégedett vagyok és a 200 fős csapatom is!

Tudsz online is rendelni a hozzád legközelebb álló tanácsadónő fog kiszolgálni!

2015. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bdiiuus válasza:
90%
Az Oriflame 65 éve a nők arcápolására összpontosít,mindezt úgy,hogy KIZÁRÓLAG természetes anyagokból készült kozmetikumokat fejlesztenek, amelyeket állatokon NEM tesztelnek,valamint növényi őssejtekből nyernek vitaminokat és olyan anyagokat, amelyek a bőr szépségéért felelősek. A Dekorkozmetikumok és Parfümök egyaránt tartósak és kiváló minőségűek,nem túlzok ha professzionálisnak nevezem őket. Oriflame tanácsadó vagyok. Azért választottam az Oriflamet az AVON helyett, mert én arra mentem, hogy minél természetesebb termékeket forgalmazhassak(: Cáfolhatatlan a minőség!
2016. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tanacsadok utan most valaki, aki nem "a kulusszak mogul" kampanyol...

Az en velemenyem szerint az AVON elhuz az Oriflame mellett. Arban nem tudom, de minosegileg jobb.

2016. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az Oriflame sokkal jobb!
2016. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!