Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki csak azért szemüveget...

Ciki csak azért szemüveget hordani, mert jól áll?

Figyelt kérdés

Mindig is tetszettek a szemüvegek, és felfigyeltem arra,hogy néhány csinos nőnek mennyire jól áll, jó kis kiegészítő.

Nekem meg jó a szemem, nem szorulok rá, de arra gondoltam,hogy beszerzek egy sima 'díszszemüveget', dioptria nélkülit, és csak úgy néha felteszem.

Szerintetek ciki az ilyen? 19L


2015. szept. 10. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki, sőt, csak vigyázz a diopriára. Ha csak divatból akarsz hordani, akkor nullás diopriásat szerezz be, s ezért nem érdemes drága szalonokban venni. Akár piacokon is jókat lehet kapni :)
2015. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Nullás dioptriásat :D Gondolom, hogy a kérdező sem nagypapa szemüvegre gondolt.
2015. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Kb. annyira, mint kerekes székkel közlekedni, csak mert úgy kényelmesebb.
2015. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen,olyat néztem ki,egy magazinban láttam és megszeretném rendelni. :)

Csak kicsit elgondolkodtam,hogy nem fura-e ha valaki úgy hord szemüveget,hogy végülis nincs is szüksége rá.

2015. szept. 10. 17:21
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem ciki.
2015. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem. Szerintem is egy csomó csajon tök szexi tud lenni a szemüveg.
2015. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
82%
nem ciki, az én péniszemnek pl tetszik
2015. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Amúgy nem tudom,ki szórakozik azzal,hogy minden választ lepontoz,de jó lenne ha leállna, hisz nem lehet mindnekinek ugyanaz a véleménye! Tőlem mindenki zöld pacsit kapott :)

2015. szept. 10. 17:36
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, mi baj azzal, hogy leírtam, hogy szerintem mennyire gáz? Az én szememben röhejes egy orvosi segédeszközzel divatolni, nem tehetek róla. De ez csak egy vélemény. Mi óvodás korunkban szaladgáltunk a nagymamánk szemüvegkeretével az orrunkon, amiből kiestek a lencsék. De ettől még mindenki azt aggat magára, amit akar.
2015. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha az SZTK-keretes szemüvegre gondolsz, ami mostanában divat, az borzalmasan áll mindenkinek.
2015. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!