Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi volt a kezdőcsomagban?...

Mi volt a kezdőcsomagban? (kézápoló-műkörömépítő)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdtem egy Crystal NAil-s tanfolyamot fehérváron.Arra lennék kíváncsi,hogy a kezdőcsomagban miket kaptatok?Miből hány db volt?Légyszi írjátok le!Meg azt is,hogy kb meddig volt elég?Mert itthon is szeretnék nagyon sokat gyakorolni,és tudni szeretném,hogy mire számítsak,mennyi anyagot kell pluszba vennem?köszönöm!!



2015. szept. 13. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak azt kell megvenned, amit a gyakorlás során elhasználsz. Pl liquid, sablon, tip, cleanser, esetleg zselék. Előre ne vásárolj, várd meg a csomagosztást, mert csak a saját dolgodat nehezíted vele. Sokkal nehezebb lesz átszoknod a helyes anyaghasználatra, ha előtte rögzült a helytelen.

Amit érdemes meglépni, hogy a csomag eredeti lámpája helyett egy jobb lámpát kérsz, és kifizeted a különbözetet.

2015. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,a lámpásat már beszéltük a szervezőkkel.Úgy gondoltam,hogy megvárom persze a csomagosztást,de mellé vennék színes porokat,esetleg köveket,hogy mikor itthon már elkezdek gyakorolni,tudjak jobb körmöket is csinálni,mint egy sima francia.és ezaz h nem tudom mik lesznek a csomagba,szeretnék kalkulálni az árakkal,mert egy hónap múlva csomagosztás,addigra szeretném tudni h mennyit kell még befektetnem.
2015. szept. 13. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérd el a listát, kérdezd az oktatót. Ennyire egyszerű. Azt, hogy mit kell pótolnod, majd akkor látod, ha használod az anyagokat. Sablonból vehetsz egy nagy tekercset, liquidből egy 100 miliset, ezek fogynak a legjobban...de inkább ne vásárolj, amíg nem ismered az anyagokat. Az elméletet tanuld, gyakorlat mellett úgyse az lesz a fontos. A vizsgán viszont igen.
2015. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet,h még csak elméleti órák vannak,a gyakorlati tanárral még nem is találkoztunk,akkor mégis hogyan kérdezzem meg?Ő majd csak az órákra jön.ezért voltam kíváncsi.az elméletis tanárt kérdeztük,de neki fingja sincs a dologról.
2015. szept. 14. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd attól, akinek fizetsz, a tanfolyamszervezőt, a bolti eladót, stb...gondolom nem csak a tanár van.
2015. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatot,de had döntsem el én h kitől és hol kérdezem!!! Köszi

Tehát kedves gyik-es kollégák akik a crystal tanfolyamot végeztétek,mik voltak a kezdőcsomagban?Köszi a választ

2015. szept. 15. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!