Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le arról, hogy...

Hogy szokjak le arról, hogy tépkedem a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Ha elgondolkozok, ha olvasok, ha filmezek, öntudatlanul is piszkálom, dörzsölöm, tépkedem a szemöldököm.

Ugyanolyan kényszerbetegség mint másoknál a körömrágás. Arra viszont van egy csomó segítő eszköz, pl rossz ízű körömlakk, stb. Ilyenről viszont még nem hallottam, hogy szokhatnék le??

Amint észreveszem magam, elkapom a kezem, de sokszor már fel se tűnik.

Mit csináljak?


2015. szept. 16. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogdosd a hajad helyette.
2015. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű odafigyeléssel le lehet szokni róla, mint minden egyéb dologról is.
2015. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ez ment egy csomó ideig.

Akkor kaptam észbe, amikor már szinte semmi szemöldököm sem volt. Onnantól kezdve csak akarat kérdése volt. Nem mondom, hogy könnyű, de muszáj, mert örökre elcsúfítod vele magadat. Tudatosítsd magadban, hogy nem szabad, és mindig mondogasd, amikor észreveszed, hogy csinálod.

2015. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Vegyél egy karkötőt,vagy egy Rubik kockát és legyen mindig a kezedben,hogy azzal molyolj.
2015. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A hajam tépkedése helyett szoktam rá erre :D

Én is gondolkoztam, hogy kell valamit szereznem, amit matathatok. Sokszor már ezért ülök le játszani (számítógépen) mert ahhoz mindkét kezem kell, és akkor órákig békénhagyom :DD

Rubik kockát nem tudom kirakni :(

2015. szept. 16. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy tépkedd, csak fogdosd.
2015. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!