Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Emci Beauty-ról?

Mit gondoltok Emci Beauty-ról?

Figyelt kérdés
YouTube videós.

2015. szept. 26. 21:56
 1/4 anonim válasza:
71%
Szerintem nagyon kislány még a videózáshoz.Egyáltalán nem szimpi, beképzelt,aki csak a körömlakkjait, az iphone-ját és a macbook-ját tudja mutogatni...
2016. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Végre valaki, azt hittem csak én nem bírom a stílusát. Egyidős vagyok vele, de nekem pl a szempillaspirált sem engedik, nemhogy minden héten új sminkkészletet rendelek. Van néhány körömlakkom és kifújt.

Meg tényleg elég beképzelt, folyton azt mondja, hogy "ez szerintem annyira jól áll nekem" meg hasonlók...

2016. jan. 23. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén en sem szeretem...

13-14 évesen miert kell iphone meg 66koromlakk meg 80tonna smink?? De tenyleg es szerintem gazdagok de mar annyira h kellet svedorszagbol rendelni egy hatarido naplot amin a macskaja van.

.pls de tenyleg..mem birom a stilusat...

2016. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pannnna válasza:
76%
Huhde régi ez a kérdés de sebaj, legalább megtudhattam hogy nem vagyokegyedül aki utálja, nekemazzal nincs gondom hogy sminkel, egy idős velem és énis használok szempillaspirált sőt én hobbiból maszksminkeket csinálok, de eza könnyen jött népszerűség eléggé megártott beki és egy beképzelt fruska lett belőle, főleg mióta rendszeresen kapja a csomagokat!
2016. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!