Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a ket...

Mit gondoltok errol a ket weboldalrol? Szerintetek valos vagy kamu? Azt fogom kapni, amit megrendelek?

Figyelt kérdés

Sosem rendeltem meg internetrol, de nagyon szeretnek es ezek a dolgok sokkal olcsobbak itt, mint a boltban. Mi lehet az oka? Tenyleg igaziak ezek a dolgok?

[link]

[link]


2015. okt. 13. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!én sem rendeltem még internetről,de szerintem kipróbálhatod,mondjuk kicsit tényleg fura,hogy 350 lejes ruha 35 lejért van..de rendelj először valami olcsóbbat,amire nem sajnálod úgymond annyira kidobni a pénzt és meglátod akkor :)

egyébként én tudok még egy jó oldalt,ahol szintén vannak nagyon olcsó cuccok (is) ,ez az : [link] :D

2015. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én aliexpress-ről és ebay-ről szoktam rendelni. Ezek még viszonylag biztonságosak is. Mondjuk jól körbe kell nézni, mert ugyanaz a termék más-más eladóknál lehet olcsóbb vagy drágább, akár $10-os differencia is lehet az árak közt.
2015. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!