Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyire elfajult ez a világ,...

Ennyire elfajult ez a világ, vagy csak én vagyok lemaradva?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazás, WeHeartIt a neve. A napokban elkezdtem nézegetni, es az lenne a kérdésem,hogy az ilyen nők/lányok miből élnek így? Minden képen vastag szilikon száj, műmell, tökéletes testalkat, fenékig érő haj, luxus cikkek, luxus sport autók, magánrepülők és még sorolhatnám.. Nem egy és nem kettő lányról van szó.. Na erre adjatok nekem választ.
2015. okt. 16. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Gazdagok. Vannak ilyen emberek, akik szórják a pénzt mindenre, és nyilván felkerül a képük a netre is.
2015. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván gondoltam hogy gazdagok, de ez elég érdekes hogy minden második ember szinte ugyanúgy nez ki, ugyanúgy el. Miből?! Manapság lehetetlen így elni , ez havi tobb millió forint ha azt nézzük hogy egy eredeti Gucci vagy barmi mas tobb száz ezer forint..
2015. okt. 16. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Primitív példa: Győzike sem annyira gazdag, hogy X luxus autóit folyamatosan váltogatja. Bérli őket, adott esetben szponzorok. Ehhez azért hozzájön, hogy USA ban rengeteg a kő gazdag ember. Simán lehet.


A Gucci miatt meg USA ba se kell menni, a mi Habony Árpinknak is telik rá.

2015. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a válasz, megtaláltam. En az ilyenekre gondoltam :) nem Győzikérol meg a magyar celebekről beszelek, azok evidens hogy milyen uton módon szerzik meg a dolgaikat.

2015. okt. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!