Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy idősebbnek...

Mit tegyek, hogy idősebbnek nézzek ki?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 152 cm magas, nagyon sovány, eléggé félénk, visszahúzódó. Nem sminkelem magam, nem is szeretném még, öltözködésemet tekintve nem épp divatos, nem szeretem a mintás felsőket, mindig felveszek egy kapucnis pulcsit, hogy ne lássák mennyire sovány vagyok, melleim is elég kicsik. Nem szeretek beszélni, ha muszáj, akkor is halkan teszem, a fenékig érő hajamat pedig sosem engedem ki, mindig összekötöm, vagy befonom. Első ránézésre az emberek maximum 12-nek néznek, az osztálytársaim kinevetnek, hogy a harmadik legidősebb vagyok az osztályban és ilyen nyomi vagyok.


Mit tehetnék, hogy legalább 14-nek kinézzek? Nem szeretnék nagyon divatos ruhákat viselni, nem is biztos, hogy találnék magamra valót, és nem is szeretnék olyan mai tipikus 13-14 éves p*csának (elnézést) kinézni.



2015. okt. 18. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos a leírásod alapján úgy tűnik, hogy ,,bújkálni" akarsz. Először a hozzáállásodon próbálj változtatni, ne a külsődön. Gondold végig, hogy miben vagy jó (tanulás, valamilyen művészet, sport, stb) és többet foglalkozz vele, próbálj meg egy kicsit kinyílni. Mi az oka, hogy nem mersz feltűnőbb lenni? Biztosan van pár barátod, aki meg tud erősíteni abban, hogy például humoros vagy, kedves, és mondjuk csinos lennél, ha kicsit jobban odafigyelnél magadra. Sajnos, ha ennyire elbújsz, akkor senki nem fogja ezeket észrevenni. Ha anyagilag megteheted, akkor kérj egy pár új ruhát, nem kell, hogy p*csásak legyenek, csak pár szebb felső, nadrág, cipő, amiben te is jobban érzed magad.
2015. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Szedd vékonyra és ívesre a szemöldököd, a szemöldök rengeteget változtat az arcon. Egyébként meg ha se sminkelni, se máshogy öltözni, se haja vágatni nem akarsz, mást nem tudok mondani.
2015. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja , és még annyi, hogy azt, hogy nagyon vékony vagy, nem kell takargatni egy kapucnis pulcsival, ha felveszel egy szűk nadrágot, és hozzá egy kicsit bővebb felsőt, akkor máris "takarva vagy", egyébként meg biztos sokan irigykednének rád, a jó alakod miatt.
2015. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tusvonal oregit :)
2015. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is sajnálom hogy úgy érzed hogy el kell bújnod az emberek elől, biztos vagyok benne hogy gyönyörű lány vagy és semmi okod nincs rá , viszont ha változtatni akarsz a külsődön azt magad miatt csináld és ne azért hogy mások idősebbnek gondoljanak szerintem.Egyébként ha egy vágatsz a hajadból és kibontva hordod /kicsit felnőttesebb ruhákat hordasz az szerintem bőven elég , de mondom, csak akkor csináld ha jól érzed magad tőle.
2015. okt. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!