Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas lányok, ti is szoktatok...

Magas lányok, ti is szoktatok így érezni?

Figyelt kérdés
Nyomást érzek, hogy állandóan tökéletesen nézzek ki, mivel ha csak kimegyek az utcára, rögtön kitűnök a tömegből. Még a boltba is csak belőtt hajjal, kisminkelve, csinos ruhába vagyok hajlandó elmenni, hogy ha már úgyis mindenki megbámul, legalább azt lássák, hogy jól nézek ki, ne azt hogy egy nagy debella megy ott az utcán. Ha nem készítem el magam, csúnya vagyok és abszolút nem nőies. :(

#magas #smink #csúnya #alacsony #tökéletességi kényszer
2015. okt. 18. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?

Én 175 és egyáltalán nem érzem, hogy mindenki engem nézne.

És persze debella sem vagyok. Ha valaki magas, az nem jelenti azt, hogy nagydarab, kövér is.

2015. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
180 centi vagyok, és 65 kg, szóval kövér nem vagyok, mégis nagydarabnak érzem magam legtöbbször.
2015. okt. 18. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a vicces, néha én is túl magasnak érzem magam a 171 centimmel. (És ugyebár a magas lányoknak szexinek "kell" lenniük...) Közben, ha meglátok egy fejjel magasabb valakit, máris előtör a "láthatatlanság" érzet. (Akkor meg már nem vagyok elég "cuki".) Amondó vagyok, amíg másokhoz méred magad, sosem lehetsz elégedett. Próbálj javítani rajta, mert ez így elég torzult önkép. Relax, természetesen is biztos nagyon szép vagy. :)
2015. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!