Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok. Nyertem...

18 éves lány vagyok. Nyertem már mellszépségversenyt is. Mostanában egyre kisebb és egy kicsit lóg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
hogy ujra szép telt legyen?használna a mellnövelö tabletta szedése?
2007. nov. 8. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha már 18 évesen ilyen problémád van, akkor mi lesz később ? Ahogy múlnak az évek egyre nehezebb tartani a "formát". Tabblettákkal nem érsz semmit, ha hatnának, akkor már minden nő tökéletes cicivel mászkálna, a plasztikai sebészek meg nézhetnének új állást.

A méretet a női hormonok befolyásolják, abba sok beleszólásod nincs, max egyes fogamzásgátlók növelhetik átmenetileg, vagy a terhesség például, de azt nem ajánlom ,mert csúnya nagy hasad lesz tőle, és apád kitagad. :-)))

A formán sokat javíthatsz edzéssel, például tárogatás gépen vagy padon, vagy fekvenyomás. A mell zsírszövetei alatt ugyanis izom van, ami fejlődik tőle, feszesebb lesz az egész. Csak arra vigyázz, hogy ne fogyj le nagyon, az nem jó pont egy mell-szépségversenyen.

2007. nov. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Mellizom építő gépekkel, egy kis hideg-meleg vizes váltózuhannyal a melled környékén és feszesítő testápolóval elérhető a szép, feszes mell. :) Én is ezeket használom. :) A folyamatosság a lényeg benne.
2007. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogyókúra egy napig se, legfeljebb tartsd a súlyod, mert a fogyás a mellek ellensége. Az izmokat dolgoztasd meg rendszeresen. A masszázs is segít, ebben lehetőleg a pasid segítségét kérd, akkor rögtön megvan a hormonkezelés is. A fogamzásgátlótól vagy nő vagy nem, de attól hízhatsz, sőt fogyhatsz is.
2007. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!