Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet hormon problémám?

Lehet hormon problémám?

Figyelt kérdés
szerintem egyáltalán nem normális hogy ha legyantázom a bajszom vasárnap akkor már csütörtökön újra gyantázhatom mert visszanőtt és az államra is nőnek sötétebb erősebb szálú szörök mondjuk a bajszom az szőke és pihés meg oldalt az arcomon is van ilyen szőke pihe mondjuk a hajam eltakarja lehet hormon problémám? járok kozmetikushoz de az arcom tiszta miteszeres meg néha a patik
2010. márc. 21. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Menzesz?
2010. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hány éves vagy,de szerintem nem,ezer más oka lehet.
2010. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen az arcom. Csak én allergiás vagyok pár dologra... :S

Fehér a bőröm, ebből adódóan érzékenyebb is (elméletben a fehér bőr érzékenyebb).

Kozmetikushoz nem megyek, mert minden hónapban kéne mennem, de itthon mindennap bőrradír, gél, tonik. Minden féle cucc, de nem javul a bőröm, és a bőrgyógyász meg valami hormontartalmú, tele mellékhatásokkal gyógyszert adna, amitől nem érezném magam jobban...

Szerintem a szoli és a napozás a legjobb erre, persze, ha nincs napallergiád mint nekem :D (de akkor is napozom).

Ha kiszárítod a bőröd, persze nem egészségtelenre, akkor a pattanások leszáradnak és nem fognak sűrűn előjönni. Egyébként a meleg víz az serkenti a bőröd és több zsírt termel, szóval, ha arcodat kezeled akkor hideg vízzel mosd meg.

Saját tapasztalataimat írtam le, szóval nem minden lehet helyes, de azért próbáltam segíteni :)

A szőrökkel ne foglalkozz, ha világos színűek, jobb mint egyik ismerősömnek, neki borotválnia kell az arcát...

2010. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17/l
2010. márc. 22. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor még a pubertánskornak tudható be,ne aggódj!
2010. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Én 20 éves vagyok és kb 12 éves korom óta nekem is így nő a szőröm. Most rávettem magam, hogy elmegyek nőgyógyászhoz és kiderült hogy PCOS-m van. Policisztás a petefészkem, ami pontosan ezt okozza. A bőröm tiszta heg, semmilyen bőrgyógyászati kezelésre nem javult, mostantól fogamzásgátlót kell szednem és azt mondta a doki, hogy fél-1 év alatt a tünetek megszünhetnek. Szőrös az arcom(bajusz,áll,oldalt), pattanásos vagyok. Szőrös a combom, a hasam, a karom, mindehol gyantáznom kell magam. Menj és vizsgáltasd ki magad(nőgyógyász-hüvelyi ultrahang), mert nagyon meg fogja keseríteni az életed ha nem szedsz valamit.
2010. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, pont, hogy fog.gátlót nem fogok szedni én sem. A cisztámra akart adni, én meg nem mentem el 2 hónapja és nem írattam fel, mert ha abba hagynám a szedését ismét több centis cisztáim lennének. A hormont nem kell baszogatni. Nem hiszem, hogy neki kellene ilyet szednie. Nekem is szőrős pár hely és erős, vastag, sűrű, de majd végleges szőrtelenítéssel megszüntettem(jobban megéri mint a 1-3 havi 5-7 vagy több ezer ftos gyógyszer) :) Ja, igen mielőtt azt mondanátok hogy nem jó erre, annak azt mondom nézzen utána, mert rosszul tudja..
2010. márc. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!