Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fölöslegesek a tükrök? Kameráb...

Fölöslegesek a tükrök? Kamerában úgyis teljesen máshogy nézek ki (és sokkal rosszabbul)?

Figyelt kérdés
eddig már nyilván csináltam selfieket, mondjuk csak elég keveset, és amiket csináltam is kis fénynél. igaz mindegyiken teljesen máshogy nézett ki az arcom mint a tükörben, de nem volt olyan rossz, ezért nem estem kétségbe. ma viszont egy jobb minőségű telefon került a kezembe fotózás céljából, és ráadásul ebben a természetes, erős fehér fényben. és egyszerűen el vagyok képedve(az elülső kamerában néztem magam). teljesen más! az arcom, mintha nem is az enyém lenne, legszívesebben ráhúznék egy zacskót, a bőröm szörnyű, a szám fölött kettő óriási ránc van, amik folyton látszanak, a tükörben látott helyes arcból a kamerában egy nevetségesen ronda ember lett. de akár árnyékos helyen is teljesen más és sokkal rosszabb. de a hajam se néz ki egy kicsit sem olyannak mint amilyen a tükrökben. egyszerűen nem értem. komolyan fölöslegesek a tükrök, mert egyébként teljesen máshogy nézek ki? vagy miért? én összeomlok ha tényleg olyan csúnya vagyok mint a kamerában...eddig sosem gondoltam volna hogy ennyire, pedig már eddig is nagyon alacsony önbizalmam volt...

2015. dec. 24. 14:18
 1/7 anonim válasza:
A kamera nem teljesen adja vissza a valóságot. Ki kell tapasztalni melyik oldalad az előnyös. Vagy egyszerűen csak nem vagy fotogén. Ne aggódj! Az a lényeg, hogy élőben milyen vagy.
2015. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehetsz olyan csúnya,mint ahogy mondod.

Én sem vagyok egy claudia schiffer de nem "mondok" ilyet magamról.

A fotók mrg mást adnak vissza.

2015. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nagyon kedvesek vagytok köszönöm szépen a biztatást!

sajnos a kamerában tényleg olyan vagyok.. és ez rosszul esik, látom ahogy mindenki posztolja facebook-on a slefieket én meg bele sem merek nézni a kamerába..:,( nem mondom hogy amit a tükörben látok olyan szép lenne, sőt. de legalább megvan a remény, hogy azért nem olyan rossz, és még ha nem is szép vagy dögös, de egy helyes, aranyos arc, viszont a kamerák még ennél is jobban elbizonytalanítanak...

köszönöm az eddigi válaszokat, mentek a zöld pacsik, és jöhetnek még:)

2015. dec. 24. 16:02
 4/7 anonim válasza:
Na azért azok a selfiek igencsak meg vannak szerkesztve :DTisztelet kivételnek!
2015. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
wow, hát én még sosem szerkesztettem, igaz rajtam még az sem segítene:D
2015. dec. 24. 16:05
 6/7 anonim válasza:
Nem, nem rád céloztam. :) Nagyon sokan annyi effektet raknak a képre, hogy konkrétan az orruk sem látszik.
2015. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm:)
2015. dec. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!