Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajoknál mi értelme a műköröm...

Csajoknál mi értelme a műkörömnek, divat szempontjából ez manapság alap dolog lett?

Figyelt kérdés
Én egy sima, rendes körmöt, ami ápolt sokkal többre becsülök.

2016. jan. 4. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Értelme = nulla. Csinálják, mert látják a többi ribin és ők még okédékabbat akarnak és a folyamat hergeli önmagát, amíg jön egy másik őrület.
2016. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Ok. Másoknak meg a műköröm tetszik, és azt hordják. Senkit nem érdekel, neked ez hogy esik.
2016. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... csak nem azt akarod mondani, hogy semmibe veszik a véleményedet, és azt teszik a saját testükkel, amit akarnak? Felháborító!
2016. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azért hordanak ó, mert nekik tetszik. Vannak olyanok akik utálják. Különböző... És nem minden lány ribi attól, hogy műkörme van:D
2016. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Semmi értelme, annyi mint az alapozónak... hogy elfedd vele a rondaságot ami alatta van. Mert a köröm, bőrápolás bonyolultabb mint valami mű szarral elfedni a gondot ugyebár...
2016. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, te fogyatékos, arról még nem hallottál, hogy valakinek esetleg nem olyan egyszerű széppé és egészségessé tenni a bőrét, körmét, de azért szeretne jól kinézni és azért használja a sok 'mű szart'? engem mondjuk a köröm dolog pont nem érint, mert természetesen szép hosszú, erős körmeim vannak, de mondjuk a bőrömet hiába ápolom éjjel-nappal jó termékekkel, figyelek oda mindenre, nem babaposi, mert ilyen a genetikám sajnos, szóval muszáj alapozót használnom. annyira bírom, amikor valaki hozzánemértőként okoskodik.


gondolom, körömmel ugyanez van, valakinek egyszerűen nem nő meg, de szeretne hosszú körmöt. szerencsére nem az ókorban vagyunk és így ma már megteheti. mondjuk a a 3-4 centis gusztustalan, tiritarka csillogós műkörömnek én se látom értelmét, de vannak ízléses, visszafogottabb műkörmök is. ha csutka körmöm lenne, lehet, én is tennék valamit..

2016. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sminkelés nem zárja ki a bőrápolást, sőt. Minél jobban karban tartod a bőröd, annál kevesebb sminket kell használnod.
2016. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!