Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért sírnak egyes lányok,...

Miért sírnak egyes lányok, nők a hosszú hajuk levágásakor?

Figyelt kérdés
Hiszen ez csak haj, majd visszanő. Veled is elfordult már?

2016. febr. 9. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek nő ám annyira gyorsan a haja, hogy úgy álljon hozzá, majd megnő.

Sírni ugyan nem szoktam, de szörnyű érzés, amikor azt az 1 centit is, amit összeküszködött magának a hajam, le kell vágni, mert töredezett. Ha tudni akarod, többet nem is nő ám, csak pont amennyit le kell vágni, pedig hosszabb hajat szeretnék.

2016. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én imádom, ha rövid. Amikor hosszú volt, akkor is levágattam időnként rövidebbre, egyszerűen jó érzés volt. Egyszer nyírták le szörnyen, nem azért, mert túl rövid lett, hanem egy idióta aszimmetrikus frizurára beszélt rá a fodrász, ami szörnyen állt.
2016. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert minden férfi (és nő) azt mondja, hogy az a nőiesség szimbóluma, hogy mindenki szebb hosszú hajjal.


Nekem szinte egész életemben rövid volt, most kezdtem el növeszteni, de levágtam, mert elkezdett hullani. Csak az időt sajnáltam, hogy hiába nőtt, én se leszek fiatalabb.


De inkább legyen dús hajam, mint hosszú.

2016. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!