Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti mivel szoktátok...

Lányok, ti mivel szoktátok ápolni a körmötöket, milyen gyakran, milyen színű-formájú a körmötök a mindennapokban?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
normális forma, ujjbegy felé ér nagyon picit, körömbőrt visszatolom, ritkán vágom, inkább reszelem, nem járok körmöshöz, magam festem, nude lakkokkal
2016. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gitározom és a körmöm is ehhez van igazítva. Tehát: bal kezemen rövid, jobbon hosszú. "Remekül" néz ki, de valamit valamiért. Nem festem, úgyis csak lekopna a gitártól... Nem vágom, csak reszelem, ugyanis éppen jó hosszúságúnak kell lennie, az ollóval nem vagyok elég precíz. Meg a formája se mindegy, oválisra szoktam csinálni.


Persze nem feltétlenül szükséges így csinálni, ha gitározni akar az ember, de nekem megéri, mert így sokkal jobb.

2016. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szoktam csinálni a körmömmel, nem is lakkozom, mert nem támogatom az állatkísérleteket sem. A körmöm egyébként szép, hosszú és erős/egészséges. Kb 2 havonta szoktam levágni ollóval.
2016. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most kocka alakú a körmöm kb három milis szabad véggel. most szárad a királykék mani , mert untam a nude lakkot, de szerdára egy franciát vagy fehér lakkot terveztem. 😉
2016. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen hosszúságú és formájú. Kéthetente járok manikűröshöz géllakkoztatni. Általában sima piros, sötét ciklámen, vagy bézs színű. Kb. 3 havonta megunom a színeset és átlátszó, enyhén csillogósat kérek. Aztán megy tovább. Karácsonykor szoktam (tipikusan céges karácsonyi parti miatt) csillogós pirosat kérni, illetve egy-két egyéb alkalom előfordul év közben, amikor valamilyen csillogós, vagy köves körmöt csináltatok.

2016. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!