Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a helyes férfiarc jellegze...

Mik a helyes férfiarc jellegzetességei?

Figyelt kérdés
arcforma, áll, szem ilyenek érdekelnének:)
2010. ápr. 5. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem ez mindenkinél más:)Sokan odavannak Brad Pitt-ért,nekem mégsem tetszik:)De ha engem kérdezel akkor nekem a párom:) : Rövid barna haj(lehetőleg ne agyon zselézett,bejön az a kicsit focis séró,neki is olyan van:))Zöld szem,karakteres arc,picit szögletesebb,tehát az áll i legyen picit szögletes,sportos testalkat:)Kicsit borostás,ne hordjon ékszereket,pláne ne a fülébe:)min 185 cm:) Elfogult vagyok,mert ugye nekem a párom a legsármosabb:)Nekem ő a tökéletes,sőt az eddigi fiúim közül ő a főnyeremény:)Jah és a belső is fontos,lehet akár milyen helyes ha belűl rohad számomra kívül is:)

19/L

2010. ápr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem az "álkapcsos" fiúkat, akiknek erőteljesen látszik.Egy fiúnak legyen rövides haja(legalább olyan hosszúságú, hogy beletudjak túrni).

Egyébként nemtudom miért, de nekem a kék szemű, barna hajú fiúk a gyengéim.:)

2010. ápr. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!


mindenkinek más a zsánere.AZ első válaszolóhoz hasonlóan komolyan nem értem hogy másoknak mi tetszik Brad pitten.:D nekem egyáltalán nem helyes .

nem tetszik ha egy pasinak kisgyerekes arca van,én a férfiasabb pasikat jobban megnézem.Ne legyen bozontos szakálla.igényesen legyen megnyírva az arcszőrzete .A sötétebb bőrű nagy szemöldökűek se tetszenek.ÉS nálam a favorit a rövid haj.Barna haj kék szem tényleg nagyon szép kombináció:)

a kövér fejűek számomra abszolút nem vonzóak.A sportos fiúkat szeretem.

2010. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
erős állkapocscsont, kicsi borosta, izmos kar(igaz, ez nem arc..)
2010. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik B.Pitt, viszont akiért oda vagyok Pierce Brosnan!!!, Colin Firth, Johnny Depp, George Harrison, (Beatles), Matthew Perry. Nekem a csibész mosoly és a ravasz nézés a gyengéim. Kisugárzás.

De egy kék szemű, fekete hajú inteligens srácnak sem tudnék nemet mondani.

20/L

2010. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
-intelligens- akart lenni.
2010. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én még nem találtam meg magamban a fennt említett úriemberek vonásait:D


a borosta, barna rövid haj stimmel :)

2010. ápr. 5. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Változó, valamikor a hűvös és mély tekintet és hosszúkás arc rövid haj, de egy félhosszú hajú, borostás, vidám tekintetű srác is tetszik, aki még ráadásul focizik (ezért elég laza is) ha jól tudom.
2010. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!