Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi a mellem és utálom...

Kicsi a mellem és utálom magam emiatt. Aki hasonló cipőben jár, hogyan léptek túl ezen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom magam elfogadni így, ahogy vagyok. Utálok fürdőruhába bújni, legszívesebben eltakarnám magam...bár a férjem, úgy szeret, ahogy vagyok, beleértve a melleimet is. Szerinte nem kicsi, neki pont jó stb. aminek örülök is, vagyis annak, hogy így gondolja, de nyílván számomra kevés ez ahhoz, hogy elégedett legyek velük. Egyáltalán örülök, hogy a pici fiam tudom szoptatni, legalább Ő imádja :). Megint jön a nyár, és vele a gond, hogy jesszus, csak fürdőruhát ne kelljen felvenni, de na, azért ez nem megoldás. Melltartóból is mindig a 75B-t veszem pedig egyébként A-s, de legalább így vmi dudorodik a felső alatt. Megműtetni nem szeretném, írtózom a gondolattól is, nem beszélve, hogy a férjem is rettentően ellenzi a dolgot és fel van háborodva ha felhozom a témát...Tavaly pedig olyan cuki fürőrucit vettem fodrosat, amit kimondottan kis mellű hölgyeknek árulnak, de lehet jobb lenne vmi push up. Tudnátok segíteni? Illetve egy kicsit metámogatnátok a lelkem a témával kapcsolatban ?
2016. máj. 12. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg nagy van és azt nem tudom elfogadni. Gondolj bele milyen szerencsés vagy, nincs hát-nyakfájás, tudsz sportolni gond nélkül, nem kell mindig csúnya sportmelltartót hordanod. Nézd meg a bikini reklámokat, rengeteg kismellű bikini reklám van. (Szerintem nem is nagyon kényelmes nagy mellűeknek a bikini, legalábbis úszni vagy csúzdaparkba.
2016. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudsz ezen túllépni, ha befejezed ezt a felszínes hisztit és elfogadod végre magad úgy ahogy vagy. Nem, képzeld, nem a csöcsei miatt lesz egy nő nő. Szerinted a férfiak melyiket választanák: egy kismellű nőt, akivel meg lehet öregedni, vagy egy nagymellű nőt, aki arra jó amíg összejár vele a pasi? Persze, biztos rá csorgatják a nyálukat, de tudod, a szépség múlandó, 50 fölött nem az fog számítani kinek milyen melle van. A férjed így szeret ahogy vagy, van egy kisfiad aki szintén szeret, neked kéne a világon a legboldogabbnak lenned, nem ilyen dolgok miatt bánkódni.
2016. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia.

Én is így vagyok vele, bár csak akkor zavar, ha vetkőzök és megnézem, hogy jajj hat ezek meg mik... :) De nekem is szereti a férjem, bár nyilván a nagyobbat is el tudná viselni. Hát én próbálok minden mást a toppon tartani. Alakomat, öltözködés stb. A szivacsos melltartók is sokat segítenek, de ha te hízékony vagy akkor pár kiló után jön egy kicsi fel a cicire is, de sajnos nekem egy deka sem jön fel.

De ha neked van egy pici fiad akkor méginkább előrébb vagy, mert nem elég, hogy emiatt nem érzem magam elég nőiesnek néha,de nekünk még a baba sem jön, mert nem működök 1,5 éve nem volt ciklusom. Sajnos nem tesz jót a nőisség érzetemnek ez sem. Fel a fejjel!!! Próbáld ki a hízást hátha az segít, de ha szoptatsz, akkor most nagyobbnak kell lennie, nem?

2016. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Örülj neki. Nekem nagy van, bár nem annyira (70C), 18 éves vagyok és már állandóan fáj a hátam.. vékony vagyok alapból meg nem is sportolok és már hónapok óta fáj. Plusz a bikinik 90%-a kismellűekre van tervezve, alig van olyan, ami jó lenne. Ezen kívül a legtöbb jó testűnek tartott modellnek sincsenek nagy mellei.

Nem attól jó nő valaki, ha nagyok a mellei. Kis mellekkel is lehet bombán kinézni, ha sportos az illető.

2016. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha még van is egy férjed, akinek tetszik, mi a probléma?!??!

Nagyobb melltartót ne vegyél, kényelmetlen, és pont a szerepét nem tölti be, hogy normálisan tartsa a melled, ergo egészségtelen is.

Nekem is kis mellem van, úgy lépek tovább rajta, hogy van ennél nagyobb gond is a külsőmmel (sajnos), és ha azt sikerülne elmulasztani (valami betegség az oka), még kisebb mellet is bevállalnék cserébe, ha azon múlna.

2016. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem a kérdést valami 13 éves írta ki, nem hiszem el hogy felnőtt nőnek is még ekkora gondot jelent egy testrésze. Térj észhez, semmivel nem jobb ha nagy, ha kicsi, teljesen mindegy. Nagy mellektől sem lennél se okosabb, se szebb mint most a kis mellekkel. Szerintem ideje lenne ép ésszel elgondolkodnod ezen. A leírásod alapján téged leginkább az zavar hogy mások mit gondolnak rólad és a kis melledről, de hidd el, senkit nem érdekel ha kicsi a melled. De ha van is olyan akinek ez nem tetszik, akkor olyan is lenne bőven akinek a nagy nem tetszik... de nem mások véleményére kell adni, mert semmi közük hozzád.
2016. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De jo neked! :-)

Nekem nagy van es utálom. Nekem pont azok a fürdőruha fazonok tetszenek, amiket kis melluekre terveztek, sajnos azokat nem vehetem fel. Nem beszélve a legtöbb ruharol, sokkal könnyebb kis mellunek szép ruhát találni. Ja es a hátam nekem is nagyon faj, borzasztó rossz érzés, úgyhogy ne is akarj nagy melleket.

Szerintem neked nem is ezzel van bajod, hanem csak átmeneti önbizalomhiányod van, mint sok kismamának ilyenkor szülés után.

2016. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van abban, hogy miért akarok másnak tetszeni, ha férjemnek így vagyok jó. Bár ez a megfogalmazás sem helytálló, mert nem is másnak akarok tetszeni, de a látvány akkor sem tetszik amit a tükörben látok. És nem arra vágynék, hogy óriási legyen, hogy a hátam fájjon tőle és egyebek, de legalább mutasson valahogy egy fürdőruhában. Sokat számít az sztem egy nőnek, hogy nőnek érezze magát és ne egy bakfisnak. De el kell fogadni tudom és más megvílágításból megközelíteni a dolgokat, milyen közhely is ez. :/ Elszomorító, amikor betérek egy üzletbe és már nem tudom hanyadik típusú és fazonú fürdőruhát veszem fel, mert egyik sem jó, szóval sztem az sem igaz, hogy a kis mellre könnyű ilyet kapni. MIndegy is, köszönöm a hozzászólásokat.

Ui. hiába szopizik a pici fiam, kezdetben imádtam a méreteit de így egy éven túl már csak azt látom, hogy még kisebb mint a kezdetek kezdetén volt.

2016. máj. 13. 16:27
 9/10 anonim ***** válasza:

A más megvilágítás nem közhely, hanem igaz. Nézd ugy a dolgot, hogy vannak akik a helyedben lennének ezért (lásd a válaszokból). Tehát ha mész az utcán es szembe jön veled egy kövér nagymellu nő gondolj arra, hogy mennyire irigyelheti a te kicsi melled, vékony testalkatod. Vagyis csinálj mindent fordítva, ne magad sajnáld, hanem vedd azt észre mennyi ember lenne a helyedben. Ez olyan mint a göndör hajúak -egyenes hajúak, mindenki tudja hogy a göndör hajú egyeneset akar, az egyenes gondort.

Vagy ha ez nem megy, akkor keress magadon olyan dolgot, ami tetszik, amire büszke vagy, es mindig gondolj erre, hány ember szeretne olyan lenni, pedig neki nem adatik meg. Hangsúlyozd ki azt a testreszed. Nekem pl a lábam ilyen, izmos, vékony, vékony bokaval, tehát azt hangsúlyozom, mert tudom az kiemel, es hogy sokan szeretnek ha ilyen lábuk lenne.

2016. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Olvastam egyszer valami felmérésről, amiben a sokezer válaszoló fickó 80%-a (én is) azt mondta tökmindegy a méret, csak szexi legyen a mell. Azaz a bimbó, meg a forma a lényeg. A többinek meg minden mindegy, csak naaaaaaagy tőgy legyen.

Kár ezen rugózni. Fogadd el magad!

2017. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!