Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Feszesebb melleket...

Lányok! Feszesebb melleket szeretnék, segítség? Többi lent.

Figyelt kérdés
75/D vagyok és hát kissé "lazák" szóval nincs nagyin tartásuk és melltartó nélkül eléggé lógnak. Nem lehetne valahogy picit feszesebbé tenni őket? Am 18 vagyok.

2016. máj. 18. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Huh, megnézném őket :D
2016. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. A bőrt teheted feszessé, de a melleidet nem igazán. Számomra kissé furcsa, hogy neked ilyen fiatalon már lógnak, de ilyen nagy mérettel valószínűleg normális.
2016. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon csak hat van sulyuk es huzza, szoval mar azert erezhetoen emiatt... De ha a bort feszesited az nem segit?
2016. máj. 18. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Barátoddal masziroztasd!
2016. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 az mit takar? Marmint hogy mi fontos es meddig?
2016. máj. 18. 22:13
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
64%

1. a közhídelemmel ellentétben van körte alakú mell genetikailag is. Nekem világéletemben ilyen volt, már tinilányként is.

2. deszesíteni nagyon nem tudsz rajta. A mellizomra való gyúrás adhat neki egy kis tartást, de attól még megereszkedett lesz.

3. A teljes megoldás az elfogadás.

2016. máj. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
54%
Egy természetesen nagy mell soha az életben nem lesz kerek és olyan, mint egy gumilabda, ez tök normális. Mellizomra tudsz erősíteni az valamicskét segít formálni, de ennyi. Minden cici jó cici.
2016. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi #6 , #7
2016. máj. 19. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!