Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom, ciki. Az egesz osztalyo...

Tudom, ciki. Az egesz osztalyom csufol emiatt, amit lent leirtam. Esetleg van olyan etel vagy valami, ami felgyorsithatja a mellem novekedeset?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Senki ne higgyen ribinek, nem vagyok olyan aki azért akarja hogy nőjőn a melle hogy a fiuknak tetszen. Nem. Elég vékony alkat vagyok. 163 cm es 41 kg. Az osszes osztalytarsamnak van melle csak nekem nincs. Csufolnak hogy nekem sose lesz stb..nagyon rosszul esik. Esetleg ha valaki tudna tanacsot adni..:(

2016. jún. 12. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha elkezdesz nőiesedni, vagyis változik minden más, akkor nőhet a melled is. De lehet, hogy nem fog nőni sokat.
2016. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Örülj, hogy neked nincs. Így neked olyan van, ami nekik nincs.
2016. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, végülis igaz, de azért jobban örülnék ha már nőne. Egyébként máár egy nagyon picikét nő, de mintha megallt volna a novesben, vagy en nem tudom:(
2016. jún. 12. 22:36
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
A hormonok később érnek , a 12 év korai , 14-16 az optimális . Némelyiknek túl nagy ereszkedőssé válik vagy elhízik és az lesz a gond . A hízás segít , tabletták nem használnak . Sok tésztát , olajos magvakat , sült burgonyát , banánt , rizibizit majonézzel fogyassz .
2016. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
100%

12 vagy!

Még lehet nagyobb lesz,mint nekik!

2016. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársaid idióták vagy irigyek, mert vékony vagy, gondolom ők meg súlyosabbak, ezért van mellük is már. Nyilván még nem is kezdtél nőiesedni ezért nincs melled, 12 évesen ezen nincs semmi különös, idővel majd nőni fog a te melled is. Az idióták ezt nem értik, mert ennyi eszük sincs, ne foglalkozz velük. Teljesen lényegtel
2016. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a tanacsokat es a biztatast!:)
2016. jún. 12. 23:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne ess kétségbe! Én 18-ig olyan lapos voltam mint a Hortobágy!

Aztán egyszer csak megindult, s mint ha pumpával nyomták volna fel: E kosárig meg sem állt! Tudom milyen érzés, ha szivatnak a testi fejletlenségért, de kárpótolt a természet, és nagyon elégedett vagyok a melleimmel! (és a hátam sem fáj...)

Légy türelmes, és ne foglalkozz agyhalottakkal!

2016. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig nehogy hízz, inkább nőj, bár az nem tudod felgyorsítani, és még modellnek is jelentkezhetsz...;) Nagy mell vagy mell az undorító, és én ezt férfiként mondom... Nem szeretem, ha egy nőnek van melle, az nekem taszító, a luxus nőknek pl. kicsi a mellük, az ilyen Playboy 5 forintos macáknak nagy.
2016. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen már a melled miatt aggódsz? Az 25 éves korig nő! Mert Mivan már? A kis hableánynak nagyobb a melle?
2016. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!