Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Észre lehet könnyedén venni...

Észre lehet könnyedén venni valakin ha nagyon elrontott a szemöldöke?

Figyelt kérdés
Ugyanis ha anyunak mondom hogy pl. milyen gáz xy szemöldöke, mert olyan mint ha szemhéjtussal egy vonalat húzna oda, akkor anyukám megjegyzi hogy én állandóan ezt figyelem az embereken. Erre mindig azt mondom neki hogy ezt könnyű észrevenni, mivel az arcon van, erre azt mondja hogy ő meg se figyeli ezt.
2016. jún. 15. 11:14
 1/5 Inessential válasza:
100%
Szerintem elég szembetűnő.
2016. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2016. jún. 15. 11:16
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Az a szemöldök, ami neked gáz, nem feltétlenül gáz másnak is. Mindenkinek más az ízlése, más az arca, ami egyiknek jól áll, az a másiknak nem. Vagy a formája miatt, vagy mert egyébként nem illik az egyéniségéhez.
2016. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Alig feltűnő:D

[link]

2016. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a jó szemöldök olyan,hogy fel sem tűnik.

ha túl erős/vastag vagy éppen túl vékony,ferde,asszimetrikus az feltűnik az embereknek.

én nem vagyok nagy híve annak a divatnak ami most megy. szerintem a legtöbb embernek a természetes forma áll a legjobban. persze a kilógó szálakat én is kiszedem,esetleg formára vágom. de túlságosan pingálni nem érdemes,nagyon természetellenes lehet úgy. max egy kis szemöldökpor a hiányzó részekre.

2016. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!