Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kék szemű-szőke hajú lányok...

A kék szemű-szőke hajú lányok általában a sötétebb árnyalatú (sötétbarna szem, fekete-sötétbarna hajú) férfiakért vannak oda?

Figyelt kérdés

Én ezt tapasztalom kb. minden ilyen lány ismerősömnek ez jön be.Nekem világoskék szemem van,kb olyan mint a trópusi tenger,a hajam régen szőke volt de mostmár átmenet a barna s a szőke közt.A lényeg hogy nem tudom miért,de nekem mindig is a hozzám hasonlóan kék szemű lányok jöttek be természetes szőke hajjal,esetleg világosbarna.DE sajnos azt vettem észre h a lányok általában a barna szemű/hajú fiúkért vannak oda.

Ti nektek melyik jön be jobban,s miért?Szerintetek ez így van?

Kort és nemet is írjatok légyszi!



#szemszín #kék-barna szem
2016. jún. 18. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Rám nem igaz. Világos szemű, hajú, bőrű férfiakat találom a leginkább vonzónak.


Egyébként nem látok összefüggést a két dolog között, csak úgy hozta a sors, hogy ezekhez a tulajdonságokhoz vonzódom.


(Természetes hajszínem sötétszőke, de egy pár árnyalattal világosabbra festem.)


21/N

2016. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Platina szőke hajam van és szürkés szemem.

Nekem csak is barna szemű pasik jönnek be és barna hajúak :)

2016. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2.vagyok: azért van 2 kivétel:Zac Afron és Channing Tatum :) de rajtuk kívűl más kékszemű pasi nem jöhet szóba nálam.Engem taszít,ha valakinek hasonló a szemszíne mint nekem.
2016. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Előző!De ez miért van?Mi nem tetszik a kékben?Ha belegondolsz a barna szem dominál a kék felett,s ha egyszer gyereked lenne egy ilyen férfitól akkor ő rá fog hasonlítani,s egyre ritkább lesz a kék szem/szőke haj
2016. jún. 18. 20:44
 5/21 A kérdező kommentje:
Hugom is szőke hajú,kék szemű,s neki is a sötétebb férfiak jönnek be
2016. jún. 18. 20:45
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Az ellentétek vonzzák egymást. Erre csak ennyit tudok mondani,2.vagyok. A barna szemű férfiak érdekelnek.Ha gyermekem lenne egy barna szemű és barna hajú férfitól,és rá hasonlítana,örülnék neki,főleg ha kisfiú lenne :) Kis szívtipró lenne :D
2016. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Szőke vagyok kék szemmel és ezt tetszik férfiban is. Persze annyira nem fontos, belső tulajdonságok alapján választok mindig.
2016. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%

Ezt az ostoba kérdést.

Életemben nem preferáltam se szemszínt, se hajszínt.

Gondolkozz már egy picit.

2016. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne ostoba kérdés? attól, hogy neked nem fontos, másnak miért ne lehetne az?


-sajnos ezt én is megfigyeltem :/

2016. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is a sötétebb hajú férfiak tetszettek mindig is. De amúgy én rengeteg szőke lány - szőke srác párost látok a környezetemben, szóval azért vannak olyanok, akiknek bejön. 24/L
2016. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!