Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szeméremszőrze...

Mit csináljak a szeméremszőrzetemmel? Borotváljam vagy gyantáztassam le? Vagy mi az ami bejön a lányoknak? Mindent irjatok le lécci ezzel kapcsolatban. Kőszi 16/f

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Változó, van, akinek így jön be, van, akinek úgy. Csináld olyanra, amilyenre te szereted, és ha egy partnerednek különleges kérése lesz (és neked mindegy), esetleg alkalmazkodj ahhoz.
2016. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A borotva a leggyorsabb és legegyszerűbb megoldás.

A gyantával az a gond, hogy magadnak nehéz ott megcsinálni és jobban is fáj mintha profi csinálná. Kozmetikus pedig nemfeltétlenül vállal férfiakat. Igaz ez inkább nagyon pici városokban lehet probléma ahol kevés dolgozik.


De akár testszőrvágóval is rövidebbre nyesheted.

2016. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazábol arra lennék kiváncsi hogy mi most ebben a tekintetben a divat? Teljesen sima vagy vmilyen forma, esetleg csak kicsit rendbe tegyem?
2016. júl. 2. 07:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a divat, de én azt preferálom, ha rendbe van téve és ápolva, borotválás helyett. Hogy miért? Mert míg higiéniailag ugyanazt a hatást éri el az ember, szerintem férfiasabb, plusz a borosta szúr... :)
2016. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit értessz a rendbetevés alatt?
2016. júl. 2. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövidre vágást értek. :)
2016. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szoval ne teljesen csak mondjuk 2-3centisre?
2016. júl. 3. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Aha. De nem nekem kell tetszened, én foglalt vagyok :) Neked tetsszen, aztán ha valami csajjal lesz dolgod, megmondja, ha zavarja.
2016. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért érdekel ennyire mert csajjal leszek😉😉
2016. júl. 3. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!