Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hat az IPL kezelés, mégis...

Hat az IPL kezelés, mégis ugyanúgy látszik. Miért?

Figyelt kérdés
5.alkalommal voltam IPL kezelésen (bajusz a kezelt terület)és látványosan kevesebb szőrszál nő vissza,de mégis ugyan olyan sötét az a rész és úgy látom vannak pont szerű részek ahol már nem nő a szőr de ugyanúgy ott van sötéten a helye vagy nem is tudom...nem kellett volna azoknak ki hullania és elhalványodnia??Miért van ez??Előre köszi a válaszokat

2016. júl. 7. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert az ipl egy elavult módszer, lézerrel kellene megcsináltatnod, drága, de az legalább végleges. Az ipl nekem semmit nem hatott, tartós szőrtelenítésnek hívják, kb. annyira tartós, mint a gyanta.
2016. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,köszi!
2016. júl. 10. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

A LÉZER SEM VÉGLEGES. NEHOGY ELHIDD.


Ma még nincs végleges szőrtelenítés, csak tartós!!!


Az IPL csak a szőrtüszőt süti ki, hogy ne nőjön belőle újabb szőrszál, de magát a tüszőt nem fogja eltüntetni. - Legalábbis szerintem ezért nem halványodik.

2016. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem...ez érdekes mert a kozmetikus is azt mondta hogy az egész lényege hogy mivel a szőrszál és a szőrtüsző elnyeli a fényt ez által fakul(tüszővel együtt)majd miután olyan szinten elgyengült és elhalványodott a szőrszál az kihullik,így annak a helye nem látszik.De igen,tapasztalatom alapján neked adok igazat.
2016. júl. 11. 11:31
 5/5 cicmerak válasza:
Az IPL a fényt a szőrszálon át a tüszőbe juttatja és a tüsző elhal, ezért nem növeszt több szőrszálat. Nekem 10 évvel ezelőtt a fazonomat kezelték, azóta sem nőtt ki. Már én is IPL kezeléssel foglalkozom. Akinek nem hat, az nem kapott elegendő kezelést.
2016. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!