Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrcsík a hason lányoknál?

Szőrcsík a hason lányoknál?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat strandolok és több lánynál is észrevetten,hogy jól látható fekete szőrcsík van a hasán.Régebben nem láttam ilyet,de most igen és nem egy esetben. Mi ez most,kezd divat lenni,vagy miért nem szedik le? Én lány vagyok és nekem is van,nem is kevés,de ha strandolok, én mindig leborotválom. 17L
2016. aug. 2. 05:26
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Feminizmus is lehet. Lehet neki nem tűnt fel. Lehet csak vizesen olyan.


Szerintem egyéni preferencia a szőrtelenítés. Valószínűleg nem követi a divatot. Így tartja távol a pasikat. De én már párocska esetében is láttam ilyet. Végül is ez természetes.

2016. aug. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , hogy őket nem érdekli mások véleménye.Bár én is ilyen lennék...:D Nem divat igazából csak egyre jobban kezdenek rájönni az emberek , hogy nem kell mindenkinek megfelelni.Én id le epilálom amúgy.16/L
2016. aug. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs vele semmi bajom,nem azért írtam,sőt megfordult a fejemben,hogy én is hagyom a francba,nem foglalkozom vele,csak fura,hogy eddig nem láttam,most viszont több esetben is. Nem tartom igénytelennek,hiszen az én hasamon is van,csak kicsit fura,hogy többen meghagyják.
2016. aug. 2. 06:21
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
azért elég durva szőrnek kell lenni ahhoz, hogy strandon jópár méterről meglásd egy idegenen. feltételezem, nem közelről nézegeted más lányok hasát. lehet lehurrogni, de őszintén szólva szerintem undorító, igénytelen és nőietlen az ilyen erős szőr, én biztosan leszedném. de nem borotvával, mert attól csak erősödik - borostás női has brrr
2016. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én láttam csajokat, akiknek szőrösebb a karja, mint apámnak.

Nyugodtan csinálják. Lehet természetes. Szakálla is volt a női sulitársamnak. Mondjuk neki felborult a hormon háztartása.


Ettől még taszító. Hiába nem akarsz megfelelni másnak.

2016. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!